Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Nieustraszony

Serwer JailBreak.

Polecane posty

Twoje imię: Grzegorz

Twój nick w grze: Nieustraszony

Twój wiek: 17

Aktualny mod: JailBreak

Ilość slotów: 18

IP serwera: 31.186.82.128:27091

Lokalizacja serwera: Polska - Warszawa

Hosting:Pukawka.pl - Oferta LITE

Kontakt z Opiekunem Serwera: GG:40233581, na STEAM: Nieustraszony

Jak długo posiadasz serwer: Od tygodnia jest w pełni mój, ale Opiekuje się nim od kilku miesięcy. Sieć do której należał ten serwer upadła, a ja jako Opiekun tego Serwera od kilku miesięcy i Junior Admin sieci (Elite-Skill.pl, później Elite-Skill.eu, na końcu DobreGeesy.pl, [sieć już upadła więc to nie jest reklama]) postanowiłem go ocalić (dużo się nad nim napracowałem i mi na nim zależy).

Dlaczego chcesz dołączyć do nas?: Szukam dobrej sieci dla mojego serwera JB, rozkręconej, ze serwerami, na których mógłbym sam grać, a wy taka siecią jesteście :)

P.S. Co do pozycji w rankingu GT wynosi ona około 6k, lecz od razu jak mnie przyjmiecie i serwer przerobię pod waszą sieć kupuję reklamę na cssetti.pl!!!

Jako szczegół dodam, że na serwerze nie gra aktualnie dużo ludzi, lecz są to stali gracze, a dodam też, że serwer istnieje już bardzo długo ;)

Serwer jest profesjonalnie zrobiony, są GANGI, RULETKA, VIP i SVIP. Do tego jest na serwerze wiele unikatowych zabaw m.in. Krwawa rzeźnia (na żadnym innym serwerze JB takiej zabawy nie znajdziecie), czy Dogoń Strażnika, czy też Dzień Pistoletów :)

Link do GT: http://www.gametracker.com/server_info/31.186.82.128:27091

Proszę o komentarze i czekam na decyzję

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duze Tak no własnie taka Fajna siec bez JB :D

Server długo stoi

u nas miał by kto grac :D

Grałem tam Bardzo długo i miałem admina około 5 miesięcy :D

super server ,fajna paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak

-Nie mamy JB a przydał by się

-Serwer długo stoi

-Stali gracza

-Rozwinięty serwer

Pozdro Kat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zdążyliście już zobaczyć serwer jest chwilowo niedostępny. Dla wyjaśnienia informuję, że zostanie on włączony jak tylko pukawka.pl naprawi błąd związany z płatności kartami PaysafeCard, ponieważ ja portfel doładowywuje tylko w ten sposób, żeby serwer przedłużyć, a aktualnie skończył się termin jego ważności.

Proszę więc nie odrzucać mojego podania na razie bo serwer włączę wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...