Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Heniek FAJTER

Ocb?

Polecane posty

Wzó

Twój nick z gry: Heniek FAJTER

Twój SteamID: VALVE_0 : 4 : 1016267505

Twoje IP:91.231.122.208

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 2014-11-12 Godz: Nie wiem.

Powód bana: Nie wiem

Link do screen shoot : Brak

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.

[AMXBans] Zbanowany Nick : Heniek FAJTER

[AMXBans] Powod : ' max offences reached '

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl

[AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_0 : 4 : 1016267505 '

[AMXBans] Twoje IP : ' 91.231.122.208 '

[AMXBans] ========================================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzór dodany. Dodam, że przed tym banem grałem i dostałem bana na 5 minut od Omerty za ping, a jak już pózniej próbowałem wejść na serwer to miałem bana permanentnego. W Amxbans, niema mojego bana za ping, a jest tylko ten permanentny. Może jakiś błąd? Nie wiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dostałeś bana z zestawem screen shotów, sprawdź foldery dokładnie, w csstrike powinny być ssy.

A pamiętam że dostałeś screen shooty bo ludzie pisali na u@ że niby masz wh. Po obejrzeniu twojej gry postanowiłem Tobie ssy dać, i normalnie wszystko pięknie, zrobiłem te 5 screen shotów i dostałeś bana z powodem "Wstaw screeny na forum cs-staraszkola.pl". Być może coś jest z komendą na ssy zepsute, bo ostatnio jeden admin kazał mi dać jemu ssy by coś sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak mogę się wypowiedzieć....to ja bylem przy tym ale Heniek dostał bana ale pod inną treścią czyli wstaw ssy na starą szkołe czyli normalka jak ktos nie jest pewny więc to musi byc błąd amx a nie aresa.

Pozdro Kat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, żebym wczoraj dostał bana od Aresa, a do tego jeszcze screen'y. Bana dostałem tylko od Omerty tak jak mówiłem za ping na 5min. Pózniej już jak próbowałem wejść to miałem bana permanentnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety screen'ów nie znalazłem. Proszę o sprawdzenie logów z dnia 12.11.2014 - 16:13:54 czy rzeczywiście zostały zrobione. :)

Otrzymałem info na twoją prośbę i wynika z niej że właściciel serwera pimp nie prowadzi logów związanych z ss. Jedyne co można sprawdzić to demko pod katem informacji związanych z twoim banem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz SS w cstrike to poszukaj w cstrike_polish (ja tam mialem). Najlepiej przeszukaj dyski pod katem nazwy 0001. Jesli mialem SS robione to Tb znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...