Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

wtf?!

Podanie wtf?!

Polecane posty

Imię: Krzysiek

Nick: wtf?!

Ile masz lat: 17

Ile grasz w cs`a: 6 lat

Byłeś już administratorem serwera?: Tak

Znajomość amxx w skali od 1do 10: 6

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu, oraz wklej screen status VAC): Tak. http://steamcommunity.com/profiles/76561198042912436

Posiadasz działający mikrofon: Tak

Płatność (SMS/ Przelew): SmS

Dlaczego ty?: CHciałbym zostać adminem ponieważ często widzę graczy używających wspomagaczy. Chciałbym zapobiec ich grze. Oraz wporwadzic troche ładu na serwer i porządku.

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: Steam: 79salkinter

Co do aktywności na forum. Myślę, że ją nadrobie bezproblemowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

player_score.php?nameb64=d3RmPyE%3D&host=cod.cs-staraszkola.pl:27015&start=-1m&request=06267031570896506 Masz tylko 24h godzin przegranych na serwerze, ostatnimi czasy w ogóle Cię nie zaobserwowałem. Nie wyróżniasz się niczym z pośród tłumu, nie wkleiłeś statusu VAC do podania.

Imię: Dlaczego ty?: CHciałbym zostać adminem ponieważ często widzę graczy używających wspomagaczy. Chciałbym zapobiec ich grze. Oraz wporwadzic troche ładu na serwer i porządku.

Skoro Ty tam często widzisz graczy grających na wspomagaczach, to znaczy, że nie potrafisz rozróżnić skilla od cheata. Co do ładu i porządku jest on utrzymywany stale.

Oczywiście moja wypowiedź oznacza, że jestem na NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory, że pisze w swoim podaniu ale. Jeśli uważasz, że ład i porządek są utrzymywane stale to się grubo mylisz. I nie wmawiaj mi, że nie gra tu dużo osób na czitach bo akurat skilla do czita umiem rozróżnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem Na TAK.

+Aktywny.

+Kulturalny.

+ogarnięty.

+Steam.

+Może ma te 24 h ale potrzeba nam ogarniętych zaufanych Adminów wiem że tu są tacy ale brakuje też i czasami jak są potrzebni to nie ma i dlatego bym go dał na próbę ostatecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bblq` i BoociaaN Nie wiem na jakiej podstawie wy to wywnioskowaliście,ponieważ sami na serwerze siedzicie powiedzmy że 20 min dziennie.Więc nie za bardzo wiem skąd wiacie jaki jest gracz składający podanie na admina.

Jestem zmuszony powiedzieć nie gdyż:

Mówisz że na serwerze nie jest utrzymywany porządek,a z tym się nie zgodzę(oczywiście zdarzają się momenty w których brakuje admina no ale bez przesady)

-Aktywność na forum.

-Nie rozpisałeś się w tym podaniu.

-Nie jestem pewien czy masz mikro,bo nigdy go nie używasz.

-Status VAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak !

widać po grze to jest weteran gdy w cs nie da sie ukryć

jeszcze nigdy nie widziałem żeby złamał regulamin na serwerze zawsze pamięta o pace i hostach na to tez trzeba zawracac uwage

jestem pewien ze potrafi rozróżniać skill od wspomagacza gdy ( cheaty) ( 6 lat gry )

mikra nie słyszałem niestety

steam jest

summa summarum wielkie TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...