Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

dGl_Sp1ryt

Missing map

Polecane posty

Witam panstwa serdecznie :D

Mam taki maly problem, gdy wchodze na jakis serwer, ktory gra mapke, ktorej nie mam pobranej to niema szans aby sie pobrala przez steam tylko wywala mnie po czasie i wyskakuje komunikat "missing map maps\ nazwa mapy, disconecting" czy moze mial ktos podoby problem i uporal sie z nim czy bede musial sam z tym walczyc.? ;> Prosze o pomoc< ktora bedzie nagradzana piwkiem ^^

Z gory dziekuje i czekam na odp :) pozdro dGl*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz jakieś mapki to powinno Ci ją automatycznie pobrać (ja tak mam). Oczywiście kolejną opcją jest pobranie danej mapki z neta i ręczne wstawianie do folderu, ale to bardzo czasochłonne. Jest to bardzo dziwne bo jak napisałem wcześniej mi mapki pobiera automatycznie.

Napisz cl_allowdownload 0 spróbuj wbić na serwer, jak wywali to wpisz cl_allowdownload 1. Mi raz taka zmiana pomogła. Daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz tego probowalem Fuxiku :D niewiem co sie dizeje ale nie moge pobrac zadnej mapy przez steam :p podobno to cos przez akutualizacje steam duzo ludzi sie skarzy na to i teraz reinstaluje steam :p ale wez sprobuj wejsc na serw z jakas mapka ktorej nie masz i powiedz mi czy Ci sie sciagla bez problemu jak mozesz.? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc połączyłem się z jakimś serwerem z dziwną mapką i tak:

Downloading http://370895.node83.pukawka.pl/maps/deathrun_lego_world_final.bsp.bz2.

Error downloading http://370895.node83.pukawka.pl/maps/deathrun_lego_world_final.bsp.bz2

Downloading http://370895.node83.pukawka.pl/maps/deathrun_lego_world_final.bsp.

Download finished!

To wycinek z konsoli.

Był tam jakiś błąd na początku ale automatycznie ponowiło mi próbę pobierania i się pobrało bez problemu. Pokaż mi co Tobie wyskakuję w konsoli przy próbie pobierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz jakieś mapki to powinno Ci ją automatycznie pobrać (ja tak mam). Oczywiście kolejną opcją jest pobranie danej mapki z neta i ręczne wstawianie do folderu, ale to bardzo czasochłonne. Jest to bardzo dziwne bo jak napisałem wcześniej mi mapki pobiera automatycznie.

Napisz cl_allowdownload 0 spróbuj wbić na serwer, jak wywali to wpisz cl_allowdownload 1. Mi raz taka zmiana pomogła. Daj znać.

cl_allowdownload - To ustawienie pozwala na pobieranie plików z serwera.

Wpisanie jej u gracza niczego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem reinstal wlasnie wiec jak beda dalej jakies problemy to napisze ale najpierw ustwienia i takie duperele :) dzieki za zainteresowanie panowie, bede pisal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...