Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

A--@-!n

podejscie drugie (ip graczy)

Polecane posty

No wiec nie wiem jak mogę Was przekonać bo widze ze niektórzy co się wypowiadają nie maja zielonego pojęcia o tym.

Pisalem skarge na gracza xXx no i Wujek Samo Zlo zamknal temat pisząc ze gracz jest zbanowany!!!

Ja nie widze w amxbans żeby gracz o tym nicku dostal bana!!!

Do czego zmierzam. Otoz ow gracz w skardze ma takiego sida STEAM_2:0:609641252.

Dzisiaj 2 razy go widziałem na serwerze z innymi sidami. Przyczyna?

Jeżeli dajecie bana dla gracza ns który ma wygenerowny sid( jeżeli wiecie o co chodzi) to i tak wejdzie on ponownie na innym sidzie.

Rozwiazaniem może być ban na ip którego jak widze nie dajecie. Czemu? Bo nie ogarniacie? Bo tak jest latwiej?

Dacie później bana jak spotkacie go ponownie na serwerze? No tak może i tak myślicie ale my gracze żeby doczekać się na admina to uwierzcie jest ciężko.

Wgrajcie plugin amx_ip i po problemie.

Jestem adminem na innej sieci i wiem cos o tym.

A i Wujek nie zamykaj tematu jak nie dajesz bana!!!!

Mysle ze ten poscik da Wam trochę do myslenia.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ma na tym serwerze amx_ip to koniecznie musicie wgrać...

Gościu dostaje bana na sid to jasne że reinstaluje sobie cs'a, zainstaluje ponownie i będzie dalej grał :facepalm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram , ale jest problem IP można zmienić tak jak ID .

To jak można zmienić to już nie warto wprowadzać? Ta komenda już dawno powinna być na serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram , ale jest problem IP można zmienić tak jak ID .

Nie można.

Jak byłem w UBT to były takie przypadki i zawsze kasowałem poprzednie bany na sida i dawałem na IP.

vENOM , IP trudniej zmienić niż sida bo jak ktoś gra na NS sida ma zawsze zmiennego.

Jestem za wgraniem komendy.

Steam Id jest zawsze ten sam.

Nie sądzę, że wprowadzenie możliwości sprawdzenia ip graczy jest dobrym pomysłem.

Chyba, że tylko dla administracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam Id owszem zawsze jest taki sam u gracza steam!!!!!

U gracza ns sid się generuje z tego co widze to chyba przy każdym wejściu na serwer(stwierdzam to na przykładzie gracza xXx)

Nie wierzysz to spojrz w logi serwera i zobacz czy ma stale ip czy zmienne.

Jak stale to gość załatwiony. Jak zmienne to trzeba banowac do skutku bo przecież nie dajecie banow na cfg :)

Nie wiem co przeszkadza możliwość wglądu do ip gracza? Wytłumacz mi to proszę.

Jak mamy Wam pomagać w eliminowaniu cziterow bez ip? Daj mi admina to zlapie Wam więcej odpalencow niż wszyscy admini pb lacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gracza ns sid się generuje z tego co widze to chyba przy każdym wejściu na serwer(stwierdzam to na przykładzie gracza xXx)

Od kiedy Ns posiada SID :facepalm:

W końcu słowo STEAM id coś oznacza, że SID posiadają tylko gracze na platformie Steam...

NS`y korzystają z emulowanego VAVLE, albo IP nic więcej ;d

A moim zdaniem dodanie komendy amx_ip to dobry pomysł... A nie jakiś tam dziwny "status"

Widze kolega nie ma zielonego pojęcia o generowaniu się sida u NS :)

Polecam lekturę u wujka gogle :D

Nie zapominaj, że wujka google też piszą ludzie :facepalm: Nie wszystko co tam wyszukasz musi być zgodne z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam Id owszem zawsze jest taki sam u gracza steam!!!!!

U gracza ns sid się generuje z tego co widze to chyba przy każdym wejściu na serwer(stwierdzam to na przykładzie gracza xXx)

SID jest stały, nawet u graczy non steam.

Nie wiem co przeszkadza możliwość wglądu do ip gracza? Wytłumacz mi to proszę.

Każdy będzie miał możliwość sprawdzenia ip danego gracza.

Może wykorzystać to do złych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak a jak ma ktoś zostać zbanowany na ip jak nie ma go do wglądu dla nikogo?

Nie rozumiem co niby ja mialbym zrobić z ip innego gracza? Kurcze trochę w tym siedze i nie wiem skad masz te obawy.

W takim razie dzial do zgłaszania cziterow jest bez sensu bo i tak zgłoszony gracz nie zostanie zbanowany tak żeby już nie mogl wejść na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BlackDead , SID nie jest stały , za każdym razem gdy wejdziesz na jakiś serwer masz innego SIDA.

Jeśli nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj.

Jeśli nie potrafisz czegoś zrozumieć to sprawdź to w praktyce: cs non steam - download

Po raz kolejny napiszę: SID jest stały nawet u graczy non steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestes tego pewien?

Sprawdz logi gracza xXx z wczoraj i przedwczoraj a udowodnię Ci ze tak nie jest :)

Gracze ze stara wersja csa nie maja w statusie sida tylko steam_id_lan to tez mogę udowodnić :)

Wszystko jest w logach wystarczy poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestes tego pewien?

Sprawdz logi gracza xXx z wczoraj i przedwczoraj a udowodnię Ci ze tak nie jest :)

Gracze ze stara wersja csa nie maja w statusie sida tylko steam_id_lan to tez mogę udowodnić :)

Wszystko jest w logach wystarczy poszukać.

Nie prowadzę logów.

Kiedyś re nie generowało sida. nsy miały steam_id_lan.

W takim przypadku zostaje ban na ip/cfg lub zakres(tego wolałbym uniknąć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac nie prowadziłem nigdy sam serwera ale myslalem ze logi sa jego czescia i mimo wszystko będą się zapisywać.

Nie chce się wymadrzac bo nie wiem jak jest tutaj ale ja mam na serwerze logi w cstrike/logs i tam mam wszystko do wglądu.

http://cs-staraszkola.pl/cziterzy-vt14370.htm, http://cs-staraszkola.pl/marynarz-vt13804.htm te posty mowia o tym ze gracze ns nie maja sida tylko steam_id_lan i bez ip nic nie można zrobić :) UBT tez zdziwione ze gracz nie potrafi wstawić sida ale jak ma to zrobić jak go nie ma :D

BlackDead nie daj się dluzej prosić. Zawsze możesz usunąć ten plugin.

Skoro administracja forum i ja nie przekonaliśmy Cie do wgrania tego pluginu to proponuje zamknąć temat :(

W takim razie brak logow serwera + brak ip graczy ns = jawne przyzwolenie na czitowanie. POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...