Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

staraszkolapsy

UB

Polecane posty

Witam, chciałbym wyjaśnić moją sprawe. Otóż dostałem perma z banowanie? Powiem tak. Na czitach nie grałem nigdy bo to zerio przyjemnośći z gry :) Więc podejrzewam że ktoś grał na moim nicku. Rozmawiałem już z Adminem o nicku : Jezus____________________es'. Czy jakoś tak. Powiedział żebym napisał na forum i wszystko się wyjaśni. Więc prosiłbym o UB gdyż nie grałem na czitach przysięgam :) Prosze o rozpatrzenie mojej prośby pozytywnie gdyż lubie grać na waszym serwerze :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że tak napiszesz, a więc ktoś mógł grać w nocy na moim nicku i czitować gdy niebyło adma. A w dzień jak był ktoś się poskarzył ja wbiłem i ban bo myśleli ze to ten sam co grał w nocy? Rozumies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak ktoś mógł grać na twoim nicku ?? jak dostajesz bana na IP więc Ty spałeś a "ktoś" grał na Twoim nicku w twoim pokoju ??:| w Amxx masz bana na ten nick co podałeś i dostałeś go o 00:34 musisz sie dostosować do wzoru a Admin rozpisze demko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzi mi o to. Że ktoś był w swoim domu i grał na swoim kompie w innym mieście na moim noicku gdy nie było admina! I w dzień on był gdzieś indziej a ja grałem i ludzie myśleli że ja to ten typek co grał w nocy i powiedzieli adminowi że w nocy byłem odpalony chociaż ja nie grałem a on grał i dostałem bana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć że Ty masz nick EMDOTE i jesteś czysty ?? a inny gracz też ma nick EMDOTE i jest odpalony ??? i w ten czas co on grał nie było Admina?? grał grał sobie no dobrze a potem Ty wszedłeś grasz czysto to skąd Admin wiedział że wcześniej gracz o nicku EMDOTE był odpalony zgadł czy ktoś to napisał na u@ czy gracze grający w tym zakomunikowali Adminowi ? różne są przypadki nie wiem jak to co piszesz jest prawdą to walcz o Ub

[ Dodano: 2014-10-29, 14:14 ]

A jeszcze jedno twierdzisz że byłeś czysty Admin nie daje sobie od tak banów musiał Cie sprawdzać i musiałeś się zachowywać dziwnie ze dostałeś bana ''Citujesz''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to czytam to mi się śmiać chce :) macie mnóstwo do powiedzenia, piszecie głupoty i nabijacie posty które nic nie wnoszą :facepalm::)

jedno rozwiązanie jest i to banalnie proste, a mianowicie sprawdźcie ip w amxbans i jego ip z którego się loguje na forum jeśli są takie same to sprawa jest oczywista :)

myślenie nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Znam EMDOTE i byłem w tedy gdy dosał bana na serwie ale moge za niego poręczyc że on nie czituje ale moje zdanie jest mało ważne chociaż może wpłynie na decyzje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę założyć nowy temat w tej sprawie tutaj http://cs-staraszkola.pl/only-de_dust2-vf156.htm

Dodatkowo proszę do tego tematu dostarczyć kopię z konsoli

_close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...