Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ProGram

Propozycja #1 by ProGram

Polecane posty

Siemka... Mam zamiar wstawić parę moich propozycji. Dzis dam pierszą propke + naprawe jednej rzeczy.

Tu chciał bym zaproponowaćaby na forum powstała ranga reklamator lub jak lepiej wygląda może się ona nazywać Advertiser która będzie się zajmowała załatwianiem współprac [porządnych a nie z jakimiś sieciami z dna] oraz reklamowaniem sieci na roznych forach i w innych miejscach...

To była taka propozycja odemnie...

Błąd: Można by było usunąć w usługach w sklepie z BaseBuldierem ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Może i mam mało do powiedzenia jako zwykły użytkownik ale mi się taka nowa ranga podoba. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to jest bezsens. Dlaczego? Otóż wymianę banerami czy linkami, odpowiedzialna jest administracja. Druga rzecz to taka, że jeśli ktoś chcę reklamować nasze forum, to robi to z własnych chęci. Ranga była by stworzona tylko po to by ktoś miał inny kolorek niż biały? Żal dupę ściska, jak mam być szczery. Co do błędu to nie błąd tylko BlackDead zapewne zapomniał usunąć tą opcję w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skad ten pomysl uderzyl Ci do glowy ale jest beznadziejny. Ciekawy jestem czy Ty bylbys gotowy siedzieć i robic recznie reklamę sieci i jak bys zalatwil ta "wspolprace " z innymi szanowanymi się sieciami? A może jesteś wlascicielem kilku takich sieci ?:) Wtedy to inna sprawa. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...