Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MlodyNacjonalis

Mój Ban ( MłodyNacjonalista )

Polecane posty

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina TypowY.GrubaS.

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.

[AMXBans] Zbanowany Nick : Mlody Nacjonalista

[AMXBans] Powod : ' Wstaw ssy na Cs-StaraSzkola.pl '

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1057240305 '

[AMXBans] Twoje IP : ' 178.183.218.226 '

[AMXBans] =======================================

Dnia: 23.10.2014 - 19:36:39 na mapie Classic (css_inferno)

W grze dość często zdarza mi się trafiać w głowy, albo przewidzieć gdzie kto mógłby siedzieć/iść. Więc rozumiem, że TypowY.GrubaS mógłby mnie posądzić o Wh czy Aima. W końcu grałem w cs-a już 5 lat temu - mam 16 lat. Niestety, ( czy mi uwierzycie czy nie ) na moim kompie nie ma żadnych ss-ów z mapy "css_inferno", na której mnie zbanowano. Już mówię w przód, że ich nie usnąłem. Szukałem na różnych forach odpowiedzi na pytanie - "Czy ss mogą się nie zapisać?" np. na: http://forum.cs-classic.pl/topic/20417-co-zrobi%C4%87-gdy-admin-zrobi-nam-ssy-a-my-ich-nie-mamy/ . Na to pytanie jest parę odpowiedzi: : "Kłamię, że nie mam tych ss", "admin Ci ich nie zrobił", "Wystarczy dobrze poszukać" (przeszukałem cały komputer, mam też zrobione ScreenShoty, są w załączniku)... Ogólnie na serwerze CS-StaraSzkoła jako VIP MlodyNacjonalista zacząłem grać 09.10.2014 zostało mi jeszcze 13 dni z czego już 3 straciłem przez tego bana. Na stronie cs-staraszkola-sklep doładowałem konto za 30 zł, bo mam zamiar dłużej grać na tym serwerze. Więc każdy trochę posiadający inteligencji człowiek nie ryzykowałby grać na "czitach", żeby starcić 30zł. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł na udowodnienie mojej niewinności, proszę pisać.

Ban.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz 24h na zastosowanie się do wzoru, który znajdziesz tutaj:

http://cs-staraszkola.pl/informacja-jak-wstawic-screenshoty-na-forum-oraz-wzor-vt13433.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to o 24 godzinach pierwsze słyszę... K###A w końcu znalazłem zjeawrykbisty serwer. Tak się mi spodoba, że od początku chciałem go wesprzeć... i 16 dni sobie pięknie pograłem bez żadnych podejrzeń i pare headów to zepsuło phiii... Black mam nadzieję, że chociaż dobrze zainwestujesz moje 30zł. No to żegnam :o Zostańcie z Bogiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...