Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

viskacz

[SKARGA] Staff

Polecane posty

Mój Nick w grze: viskacz

Nick Admina/Gracza: Staff

IP oskarżonej osoby: 159.205.218.136

Steam ID oskarżonej osoby: STEAM_0:1:19819712

Data,godzina, mapa zdarzenia: 25.10.2014 00:40 fy_pool_day

Opis Sytuacji: Zrobiono mi ssy, ktore umieszczam

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://speedy.sh/SqPBU/ssy-viskacz.rar

O co prosisz: o ub

Jednocześnie chciałbym zwrócić uwage na zachowanie tego admina. Nie myśli wykonując czynności admina, podejmuje zbyt pochopne decyzje, a o jego dziecinnym zachowaniu szkoda wspominać. Nie bede szukal teraz na demkach czy w konsoli konkretów, bo nic strasznego sie nie dzieje, ale Staff przykladowo przy malej ilosci osob, gdy jakas mapa mu sie nie podoba zaraz wyskakuje z votami i zmienia na cos duzego. Jak ludzie sie skarza, to znowu votuje i zmienia na cos mniejszego. W ciagu kilku minut chyba ze 3 zmiany byly.

Dzis tez nie reagował na obrażanie się miedzy graczami, a raczej wyzwiska w strone jednego gracza - mało tego - śmiał sie z tych wyzwisk. Dowodów jak mówie nie mam, działo sie to wsystko w ciagu dzisiejszego dnia. Aha i dodam, że zanim zbanujesz kogoś za "cheaty" postaraj sie poobserwować te osobę dłuzsza chwile, a nie 10 sekund, weź pod uwage takie czynniki jak słuch czy też wyciąganie wniosków z otoczenia, bo samymi ssami to nic nie zdziałasz.

Oczywiście nie chodzi mi tu o jakiekolwiek skarżenie sie, czy cokolwiek innego, nic do niego nie mam, ale myśle ze przydałby mu się kubeł zimnej wody, szczególnie ze adminem jest od niedawna :) Zwroccie na to uwage i tyle, bo ogolem fajnie sie u Was gra.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię co do mnie należy . Jeśli ludzie piszą na u@ co się dzieje biorę się do roboty .

Vote robię gdy proszą mnie o to gracze z większością aktywnych na serwerze graczy rozmawiam na ts i zanim zrobię vote robię glosowanie "tak "nie" Wiec o co ci chodzi ?

Tak gracze się zaczepiali ale nie wyzywali skoro Typowy Grubas zwrócił im uwagę to po co spamić ?

A co do tych ss zabiłeś 2 osoby i twój celownik podążał razem za nimi dziwne ...

//edit "gdy jakas mapa mu sie nie podoba zaraz wyskakuje z votami i zmienia na cos duzego" Co ?! Teraz to poproszę cie o dowody w postaci ss lub demka . Bo to już śmieszne :) Jak jest 20 osób i cs_wiocha to chyba normalne że dam na coś większego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli prosisz o ub, to nie ten dział, a co do zmieniania map to admin nie może brać pod uwagę tylko przeważającej liczbie graczy, bo jednak w tym wszystkim są też którzy nie chcą zmieniać mapy, powinno się grać mapy po koleji a nie spełniać zachcianek graczy! jeżeli połowa map jest nie grana to po co one są!? Admin to odpowiedzialność a nie spełnianie życzeń graczy! tyle odemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admin nie powinien zmieniać mapy tylko dla tego że kilka osób tego chce i co do tego to się zgodzę że skarga jak najbardziej słuszna. Przypomnę że to jest już 2 skarga w tym tygodniu na admina Staff i chyba trzeba się poważnie zastanowić nad tym czy słusznością było dawać ci to odpowiedzialne stanowisko. W ostatniej skardze też jest wspomniane o vote nad mapami brak reakcji na u@ i tutaj się to powtarza także staff zastanów się czy jesteś odpowiedzialnym adminem i czy postępowałeś słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli prosisz o ub, to nie ten dział, .

Rzeczywiście, nie zauważyłem, sory. Zmieniłem nawzwę tematu i dodałem w Prośbach o ub inny.

Co do Ciebie Staff przede wszystkim dzięki, że normalnie odpisujesz chociaz tutaj na forum - spodziewałem się grubej kłótni, bo na serwerze unikasz rozmów.

Jezeli prosi Cie kilku graczy o zmiane mapy (czasem pewnie to jedna lub dwie osoby) to nie zawsze musisz je słuchać. Weź pod uwage to, ze np jest malo graczy i mapa jest odpowiednia albo ze jest za duzo albo ze dobrze sie gra i tylko dwom osobom to nie pasuje.

To samo dotyczy pisania Twojego o celach mapy. Myślalem ze tylko mnie denerwuje ten Twój bezsensowny spam o "celach prostych", ale widziałem że inni też Ci zwracali o to uwage. Ja rozumiem, żart żartem, napisać można pośmiac się chwile z tostów zamiast hostów, ale naperd&%$#łes to non stop gdy tylko była sytuacja że ktoś zostawał sam. Przykładowo zostaje 1v5 strzelam sie z nimi a Ty napieprzasz te teksty o celach, pomimo tego że mam minute do konca rundy. Na dluzsza mete to denerwuje i rozprasza.

Co do bana fakt, jedze czesto celownikiem po scianach bo lubie skanowac, ale zauwaz ze to byla mapa fy_..... (nazwy wymieniac nie musze, bo na kazdej mapie tego typu slychac kroki z drugiego konca mapy) i bardzo łatwo tam o podejrzane sytuacje. Nie zadałeś sobie trudu zeby poobserwowac mnie chociaz minute, widziałeś dwie akcje które trwały jakies 15 sekund i od razu zrobiłleś ssy na łatwizne (ktore też nie są zawsze wiarygodne) i teraz nie moge grać :(

Nie mam pretensji do Ciebie, ale weź to do siebie, bo naprawdę fajnie się u Was gra, ale to co robisz troche psuje atmosfere na serwerze.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admin Staff dostaje upomnienie, jak sytuacja będzie się powtarzać nie widzę innego wyjścia jak odebranie stanowiska admina.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...