Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

AreS DD2

Propozycja dla dd2

Polecane posty

Witajcie :)

Otóż wpadłem na genialny pomysł, by zrobić komendę /przelej

Jeżeli nie masz kasy na broń, a kolega z zespołu ma jakąś resztkę może Cię wtedy wspomóc.

Myślę że by to dobrze funkcjonowało na tym serwerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dobry ?

Mam 1600 $, kolega po kupieniu wszystkiego co mu potrzebne jeszcze ma 1750$.

Ja chciałbym kupić sobie m4, a wiadomo że jej koszt wynosi 3100 $, więc wszystko mi przelewa i kupuję sobię m4 + amunicję do niej. Nie jest wtedy potrzebne? Jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest wogóle nie potrzebne na serwerze zawsze ktoś może kupić broń koledze, nie ma takiej biedoty żeby nie wiadomo ile trzeba zbierać na broń, moim zdaniem to nie jest dobry pomysł.

Ty masz vipa więc dla ciebie nie jest to potrzebne ale dla tych co nie mają jest to przydatne

Ale czy wystarczy wam czasu aby wykonać taki przelew

Bywa tak że w ciagu 20 sek od startu przeciwna drużyna jest już w natarciu a druga sprawa czy komu się będzie chciało przepisywać czyjś skomplikowany nick nie każdy nazywa się józek123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zupełnie nie potrzebne, jeżeli umiesz zabijać, to masz kasę, jeżeli nie, to Ci jej brakuje, właśnie na tym polega piękna istota tej gry. Z resztą, po co obciążać zbędnymi pluginami maszynę serwera? Żeby przy ilości 30 graczy na serwerze zużycie procesora wynosiło 40-50%?, w tedy tylko czekać na moment wykrzaczenia maszyny i sru, hosting będzie padał co mapę... Czy na prawdę do tego dążycie?

@Edit

Jedna komenda, potem przyjdzie następna i znów następna, a zanim się obejrzymy, to obciążenie procesora wyniesie ~~ 60%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby dobry pomysł ale nie wiem właśnie czy czas pozwoli na to by zrobić taki przelew koledze/koleżance i jak by to miało wyglądać pomysł dobry ale wykonanie przez graczy już nie tak mnie się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plugin wspominam bardzo fajnie, grałem na serwerze z takim pluginem około 2 lat - świetny plugin.

Ale na serwery 4fun, 18 slotowe - tutaj nie ma takiej opcji :).

NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...