Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

vENOM

Problem / banowanie / skill mroczna kula

Polecane posty

Witam , jest problem z banowaniem , amxx czasami daje bana a czasami nie albo w nastepnej mapie daje dopiero ss'y o.O . Co do skilla , mroczna kula wogóle nie zabiera dmg jak wleci w przeciwnika .. czasami obok jak leci to zabierze dmg a takto to nie ;/ . Otlumaniacz nie potrzebnie zmieniony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do skilla "otumaniacz" nazwa mogła zostać bo "tapnięcie" jakoś nie pasuje i z niczym się nie kojarzy. Właśnie bardzo dobrze, że skill nie zabiera teraz DMG-u, wystarczy to że kogoś ogłuszymy i już mamy przewagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę sie zgodzę z tobą . Chodzi mi też o mroczną kulę ona wogóle nie zabiera dmg , tylko jak leci obok gracza a jak w niego to nic .. Dało by się jakoś polepszyć zasięg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do "otumaniacza" to DMG mogl zostac zmniejszony a nie usuniety bo nie powinno po taki czasie byc juz osob na respie. Gram teraz premka ale poprzednio gralem paintballerem, po kilku sekundach mnie juz na respie nie bylo i nawet nie bylo szans aby ten skill zadal mi DMG. To jest PB a nie FFA, gdzie sie prawie caly czas chodzi na shift zolwim tepem alby nie bylo slychac krokow. To teleport tez mozna usunac bo po 10sek tp sie na respa uzyje "tapniecia" i moge walic z markera w ludzi, ktorzy nic nie "widza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna zrobic zeby skill max walil dmg np 60. Lub inna wartosc.

Skill został usunięty i nie zmienię zdania.

P.S.

Brał przecież ~60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bralem 90 , mniejsza z tym a co z mroczna kula ? mozna powiekszyc zasieg lub jakos dopracowac celnosc tego skilla . czasami kula leci w 3 osoby a trafia tylko 1 , zdarza sie tez ze wogole . mozna to jakos poprawic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bralem 90 , mniejsza z tym a co z mroczna kula ? mozna powiekszyc zasieg lub jakos dopracowac celnosc tego skilla . czasami kula leci w 3 osoby a trafia tylko 1 , zdarza sie tez ze wogole . mozna to jakos poprawic ?

Ofierze może udać się uniknąć ciasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do banowania to niestety nie mogę w tej chwili nic zrobić.

W przyszłości spróbuję załatwić bazę na lokalnym hoście, czas połączenia mógłby zostać znacznie skrócony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do banowania to niestety nie mogę w tej chwili nic zrobić.

W przyszłości spróbuję załatwić bazę na lokalnym hoście, czas połączenia mógłby zostać znacznie skrócony.

OK

Mroczna kula znowu nie trafia .. leci obok gracza i nic a on nie unikną ciosu . Da sie z tym coś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK

Mroczna kula znowu nie trafia .. leci obok gracza i nic a on nie unikną ciosu . Da sie z tym coś zrobić?

Obawiam się, że problem występuję tylko u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...