Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Tworek97

Otumaniacz

Polecane posty

Według mnie całkowicie bez sensu jest to że obrażenia z otumaniacza zwiekszaja się przez dodanie punktów w DMG. Odstrasza to nowych graczy jeżeli ktoś kto ma Shadowna teleportuje się na drugi resp kilka otumaniacz i zabija pół drużyny. Zero strzelania tylko walka na umiejtności. Prosze o rozważenie, bardzo uciążliwe i odstrasza nowych graczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz co i tak jest utrudnienie bo 1/2 inty idzie w dmg a po za tym ile osób tekie umiejetności przyciągają tylko mozna by było zmienić tak jak bylo kiedys ze otumaniacz od 50 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o usuniecie otumaniacza lecz to że punkty dane w DMG nie dawały mu wiecej obrażen, jedynie żeby pistolet miałl wiecej obrażen :D

[ Dodano: 2014-10-18, 17:26 ]

To jest właśnie siła otumaniacza, jedno kilkniecie 5 killi albo wiecej, jak dla mnie bez sens.

post-6298-1419128297,06_thumb.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wtedy ten skill bedzie do niczego i tak jest słabo bo 1/2 inty tylko dodaje dmg

[ Dodano: 2014-10-18, 17:29 ]

no dobra ale ja wbijałem lvl męczyłem sie zeby do takiego poziomu dojść a to mi troche zajeło wiec takie cos dotej pory mogę ja i venom i toche bombel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak shadow jest bardzo dobrą klasą jak się go polepszy to będzie jeszcze zabijała na jeden skill szczególnie na tych małych mapkach jeden skill ci całego ct nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...