Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

wasylek1707

skarga na admina vabian . kecev . SM ten sam gracz

Polecane posty

skarga na admina xvabianx inaczej kecev bor sm itd itd.... otoz tak ten o to dzieciak.. banuje za pingi po 1h albo nawet na 3 h ... mowi do graczy jak do zwierzat .. naduzywa praw admina . za jedno przeklniecie kogos zamioast ostrzegac daje bany na tydzien albo pare dni albo pare h ... ewidentne naduzywanie wladzy adminowskiej .. wszedl jakis gracz na nicku aktywnym . nie wiedzialem ze tu zupelnie ktos inny gdyz mial ten ktos zmienne ip . otoz kecev do mnie z slowami ze mam go ubanowac i wylicza mi czas ze mam sekundy do odbanowania... nie toleruje takiego cwaniactwo i mu napisalem ze ma sie odjebac na u@ i ze rozkazywac to sobie w domu morze .. po czym on daje mi bana na 1 dzien ... ten gracz jest niemozliwy zwraca mu sie uwage ze sobie za duzo pozwala to on nic z tego nie robi... napisalem aby banowal za pingi i patrzyl graczy gdyz jest 3 adminow na serwie a tylko ja cos robie.. on mi na to na u@ ze ja jestem murzynem i ja mam to robic .... to jest jakas kpina ... dziekuje to na tyle ... uwazam ze ten czlowiek nie moze miec admina... zreszta czesto na jego nicku steamie i adminie gra jego kolezanka i czyta co admini pisza i sie udziela i sama banuje za pingi itp ... to jest nie do przyjecia . prosze o pilne rozpatrzenie. pozdrawiam . byczus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zastosuj się do wzoru i opisz normalnie swój problem .

http://cs-staraszkola.pl/-wzor-skargi-na-admina-gracza-vt8766.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam admina tutaj .. nie chodzi mi konkretnie o mojego bana tylko o caloksztalt jego zachowanie wiec venom nie musze stosowac sie do zadnego wzoru .. bo nie prosze o ub . a tez zacznijmy od tego nie bron kolegi ok? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej chłopaki spokojnie nie ma co psuć klimatu na naszym serverze a jest bardzo miły :D tylko pieć na zgode i możecie sobie zajarać żeby wychillować pozdro GM4L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój Nick w grze: panika gaming | byczus

Nick Admina/Gracza: SM

IP oskarżonej osoby: -

Steam ID oskarżonej osoby: -

Data,godzina, mapa zdarzenia: dzisiaj pol godziny temu

Opis Sytuacji: admin kecev naduzywa praw admina . banuje za pingi wg widzimisie nawet na dzien albo pare . za przeklniece jedno zamiast ostrzegac daje tak samo bany na 1 dzien albo wiecej . ogolem to skarga na admina xvabianx inaczej kecev bor sm itd itd.... otoz tak ten o to dzieciak.. banuje za pingi po 1h albo nawet na 3 h ... mowi do graczy jak do zwierzat .. naduzywa praw admina . za jedno przeklniecie kogos zamioast ostrzegac daje bany na tydzien albo pare dni albo pare h ... ewidentne naduzywanie wladzy adminowskiej .. wszedl jakis gracz na nicku aktywnym . nie wiedzialem ze tu zupelnie ktos inny gdyz mial ten ktos zmienne ip . otoz kecev do mnie z slowami ze mam go ubanowac i wylicza mi czas ze mam sekundy do odbanowania... nie toleruje takiego cwaniactwo i mu napisalem ze ma sie odjebac na u@ i ze rozkazywac to sobie w domu morze .. po czym on daje mi bana na 1 dzien ... ten gracz jest niemozliwy zwraca mu sie uwage ze sobie za duzo pozwala to on nic z tego nie robi... napisalem aby banowal za pingi i patrzyl graczy gdyz jest 3 adminow na serwie a tylko ja cos robie.. on mi na to na u@ ze ja jestem murzynem i ja mam to robic .... to jest jakas kpina ... dziekuje to na tyle ... uwazam ze ten czlowiek nie moze miec admina... zreszta czesto na jego nicku steamie i adminie gra jego kolezanka i czyta co admini pisza i sie udziela i sama banuje za pingi itp ... to jest nie do przyjecia . prosze o pilne rozpatrzenie. pozdrawiam . byczus

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: brak dowodow w postaci demka ssow . licze na zwrocenie tej samej uwagi co moja przez graczy gdyz napewno sa tego swiadkami i tez im takie zachowanie nie pasuje

O co prosisz: o wyciagniecie konsekwencji i postawienie do pionu i uswiadomienie temu adminowi ze nie jest bogiem majac admina i ze nie moze robic czego chce tylko ma sie stosowac do regulaminu i ogolnie przyjetych zasad . dziekuje. pozdrawiam byczus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasylek , wzór do skargi obowiązuje też jeżeli nie zastosujesz się do wzoru w ciągu 24 H od napisania skargi , moderator ma obowiązek zamknąć temat.

Skarga bez dowodów niesłuszna.

Dowody się znajdą wystarczy zajrzeć w logi serwera i tam będzie cała rozmowa. Z tego co ja tutaj wyczytałem to takie zachowanie powinno zostać surowo ukarane. Jestem za tym aby odebrać admina takiej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oxedan niestety nie mam dowodow ale jak sam wiesz napewno . ze to co pisze nie jest wyssane z palca i wiele osob sie ze mna zgodzi. a to ze jego kolezanka gra na jego steamie i adminie i robi co napisalem to tez wiele adminow moze potwierdzic

[ Dodano: 2014-10-15, 18:58 ]

nie zadam ukarania go zabraniem admina ale naprostowaniem tego czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja tutaj wyczytałem to takie zachowanie powinno zostać surowo ukarane. Jestem za tym aby odebrać admina takiej osobie.

Byłem świadkiem całego zdarzenia, nie zakładajmy z góry, że osoba pisząca skargę mówi prawdę w 100% (nie chodzi o tą skargę, tylko tak na przyszłość).

Zacznijmy od tego "murzyna", powiedział to w żartach z resztą sam się z tego śmiałeś pisząc "Hahaha" na U@

o. a to ze jego kolezanka gra na jego steamie i adminie i robi co napisalem to tez wiele adminow moze potwierdzic

Ani razu żadna osoba poza Fabianem nie miała dostępu do jego konta, on czasami grał specjalnie pod nickiem np. Paulina!, Martyna itp, itd...

Nie chce Mi się odbijać tutaj wszystkich argumentów, nie które są trafne, niektóre mnie, ogólnie fabian jest dobrym adminem, ale ma swoje humorki to, że dostałeś bana ByczeQ, za przekleństwa na u@, to druga sprawa, Fabian przypadkowo kliknął nie ten przycisk dotyczący długości bana, miał on trwać 3h, a nie jeden dzień. Napiszę w tej sprawie o skrócenie bana, dla Ciebie.

Wnioskując: Pogadamy z Pimp`em na Ts3, pokrzyczymy trochę na niego i mamy nadzieję na poprawę.

Ps. Następnym razem ludzie nie wypowiadajcie się jak nie macie nic do powiedzenia, albo nie jesteście zamieszani w daną sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...