Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

K!LL3R3K

Modele na COD

Chcielibyście na serwie stare modele graczy?  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcielibyście na serwie stare modele graczy?

    • Tak
      5
    • Mi to obojętne
      1
    • Nie
      6


Polecane posty

Witam. Ostatnio na serwer COD zostały dodane nowe modele broni oraz graczy. Modele broni są fajne ale modele CT i TT przynajmniej mi utrudniają trochę grę. A jak z wami? Woleliście stare modele graczy czy te obecne? Proszę o oddanie swojego głosu w ankiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie modele broni bardzo sie podobajo i prosze ich nie zmieniac a propo modeli ludzi dla mnie jest ok dla innych morze nie najlepeij by byllo aby kazdy mogl sobie wylacczac i wlaczac jak chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bronie OK, tylko dla takich komputerów jak mój (słabych) takie skiny ludzików utrudniają gre z powodu lagów, możnabyło dać opcje do wyłączania ich i zapamiętanie tej opcji,aby nie trzeba było co chwila ustawiać (tak samo proponuje dla komendy /models od broni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie po to zostały one wgrane żeby je usuwać , popieram dodanie opcji wyłączenia ich.

Masz rację, trochę źle skonstruowałem pytanie. Chyba właśnie pomysł wyłączania ich za pomocą komendy byłby najodpowiedniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze Western Mod jest taka opcja /modele i pewnie BD wgra ją na COD'a . Za

Chodzi o modele graczy, przeczytaj temat zanim odpowiesz.

Modele graczy zostały chwilowo wyłączone.

Może zrobię modele zawierające kolory niebieski i czerwony, będzie je łatwiej odróżnić.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...