Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Placek

Witam,

Polecane posty

Cześć, mam problem jak wchodze na serw to mi wyskakuje ze mam bana.. problem jet w tym ze nie moge wlaczyc konsoli bo mi sie cos zepsulo i jak klikne ` to mi laduje inny serwer

pomorzecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde a jak sprawdzic ip be konsoli

[ Dodano: 2014-10-12, 20:26 ]

kiedys dostalem bana i tam podawalem ip i znalazlem proszę 83.31.125.136 mam nadzieje ze sie nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisując te IP nie wyskakuje żaden aktywny ban.

Chcesz sprawdzić swoje ip mam na to prosty sposób:

Start/uruchom/cmd/ipconfig

pogrubiona jest komenda, którą masz wpisać w cmd, po wpisaniu powinny Ci wyskoczyć takie parametry jak adres ip, masta podsieci, server dns i inne. Przepisz tylko Ip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde a jak sprawdzic ip be konsoli

[ Dodano: 2014-10-12, 20:26 ]

kiedys dostalem bana i tam podawalem ip i znalazlem proszę 83.31.125.136 mam nadzieje ze sie nie zmieniło

To jest twój status w AMX tylko jeden ban (odbanowany)

23040522370861651598.jpg

Sprawdzić swoje IP możesz TU oraz TU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie a tym amxx menu to zrobic bo byłem na serwie ale admin był zajety gra a nie pomoco innym. niby chciał pomóc ale zmieniała sie mapa a z nia checi admina. zrobicie coś z tym bo juz trace nawet checi zeby wchodzic ma serw bo i tak nikt mi tam nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ci wlepil bana na cfg to nie bez powodu... . Banuje sie osoby ktore maja zmienne ip i graja caly czas na wh/aim.Pogadam z adminem.

gadalem nie masz bana , usun cs'a calego wszystkie pliki ,zainstaluj ponownie i daj wycinek z konsoli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bana może masz ogólnie na tym ip albo nie wiem sam.

Co do przekierowywań gdy otwierasz konsole na innego serva to byłeś a nie polskim serwerze i ci sie zbindowało i musisz czekać aż ci się samo odbinduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc. Przeinstalowałem cs i sowoje ustawienia i smiga. Okazało sie ze brat grał na ruskim serwerze i tam sciagneło ustawienia tak jak mówiliście. Jeszcze raz wielkie Dzięki. Morzecie zamknąć temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...