Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DarkShield

Dark vs OxEdaN2

Polecane posty

Po pierwsze chce prosić o nie zamykanie tematu (tymczasowo) OxEdaN2 musi mi coś wyjaśnić .

Otóż oxedan po pierwsze...

1. Proszę wytłumacz gdzie kiedy jak i po co ,, perfidnie grzebałem w ss,, (moich) tak mnie osądziłeś więc musisz mieć na to dowody.

2. Jak nie wiesz prawie każdy serwerze ma takie coś jak historie banów min. kiedy gdzie i kto kogo zbanował demka też sie znajdą, ssy moje czyste były lecz tobie się nie spodobało że nie mam ustawionej daty w laptopie realy? :facepalm:

3. Dostałem bana (ss) po dosłownym 10 sec zagraniu na serwerze + zbanowałeś mnie jako widz...

4. Kto niby rozpatrzył tą sprawę na to wygląda że tylko ty.

5. sam jestem adminem na serwerze MothaF**ka i bardzo nie spodobało mi się że dałeś mi bana tak po prostu bo ci się nudziło... (na to wygląda)

6. Może coś do mnie masz ja nie wiem i gdzieś to mam ale nie poniżaj się bo brak poprawnej daty to nie przestępstwo ani oszukiwanie....

Więc jak człowiek spójrz na to że zbanowałeś mnie za brak daty (brak daty nie ustawionej na laptopie nie jest zabronione) najlepiej by było jak by DeadPool lub BlackDead (lub ktoś inny) sami spojrzeli na moje ss-y i wypowiedzieli się na mój temat bo jak widać niestety w ogolę się nie znasz na grze.

Link do ss-ów : http://speedy.sh/qrzjJ/cstrike.rar

Proszę nie zamykać tematu ani ty ,,Oxedan,, najpierw wytłumacz mi to o co pytam bo to co robisz mnie nie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje daty są z księżyca ode mnie UB nie dostaniesz i na żadnym innym serwerze też byś go nie otrzymał i nie potrafisz zrozumieć tego że masz nieprawidłowe daty ss. I przestań wmawiać innym że bateria od BIOS ci nie trzyma nie bądź śmieszny.

http://zapodaj.net/9bad4f1774cec.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle. Zła data ss`ów = Brak Ub, to chyba logiczne -.- (f*ck logic).

OxEdaN2, Ma rację, niestety nie otrzymasz UB na naszej sieci. Jeżeli masz starego laptopa, który Ci nie trzyma godziny (ponoć przez baterię BIOS), trzeba było kupić nową długotrwałą za 20zł i wymienić od razu.

Teraz jest już po czasie.

_ban

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...