Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

OxEdaN2

_OLO_ SUPER KOLO

Polecane posty

Nick oskarżonego: _OLO_ SUPER KOLO

Nick oskarżyciela: OxEdaN2

Powód skargi: Błędy administratorski

Dowody: Naocznie widziałem go w akcji

Czego oczekujesz: Ten admin nie wiem kim on jest dokładnie przy mnie zbanował 4 osoby dając im SS bez wchodzenia na spect. Nie odpowiadał na moje sugestie w ogóle mało co ogarniał. Za podajże 5 razem dopiero zareagował na chetera i popełnił błąd dając graczowi kick za klatki zamiast SS bo ewidentnie gracz wyczekiwał modele. Chce zaznaczyć że po tym co zobaczyłem ten admin nie nadaje się na tą posadę i psuje reputację serwera.

dodam jeszcze że ostatniego demka nie rozpisał także chyba nawet nie zamierza wchodzić na forum nawet jak daje bana za cheatowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poproszę link do HLTV, z rozpisanym czasem, kiedy admin banował nie wchodząc na spec. w celu weryfikacji.

Oraz z czasem wywalenia gracza za klatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja się zgadzam najbardziej co do demka... tym bardziej że do tego gracz dzień wcześniej dostał ssy i został odbanowany [ no i w tym czasie napisał podanie o admina ] ... a tu nagle perm od Ola który nie ma zamiaru się tym zainteresować. Nie chce podważać jego decyzji co do banów ale warto chyba zajrzeć i zobaczyć co się później dzieje ... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem wam krotko bo nie chce sie rozpisywac.......

Adminuje juz chyba 3-4 lata...Na tym serwie 2 latka...

Jestem na tyle doswiaczony ze ja nie musze isc na specta w kazdej sytuacji.

Ja gram i widze wiecej niz wam sie wydaje......Nie musze obserwowac gracza 10 minut zeby go wysłac na ssy.

Tak jak wy..;p wchodze raz na serw...3 adminow i 7 cziterow..I gracie w najlepsze;p

Widze ze atmosfera sie tu nie zmieniała....Dalej kazdy na kazdego skargi pisze zamiast sie Trzymac Razem;p

Pozdrawiam _OLO_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem wam krotko bo nie chce sie rozpisywac.......

Adminuje juz chyba 3-4 lata...Na tym serwie 2 latka...

Jestem na tyle doswiaczony ze ja nie musze isc na specta w kazdej sytuacji.

Ja gram i widze wiecej niz wam sie wydaje......Nie musze obserwowac gracza 10 minut zeby go wysłac na ssy.

Tak jak wy..;p wchodze raz na serw...3 adminow i 7 cziterow..I gracie w najlepsze;p

Widze ze atmosfera sie tu nie zmieniała....Dalej kazdy na kazdego skargi pisze zamiast sie Trzymac Razem;p

Pozdrawiam _OLO_

Nie jesteś doświadczony w moim odczuciu nie ogarniasz sytuacji nawet u@ nie czytałeś tego co do ciebie pisałem bo dopiero za 5 razem odpisałeś a twoja odpowiedź to cytuje "?" rzeczowa pozwolę sobie powiedzieć. Robisz graczom ss na spown nie wchodzisz na spect ja nie raz byłem adminem i nie zdarzyło mi się że daję ss graczowi bez uprzedniego sprawdzenia go. Następna sprawa jest taka że nie rozpisałeś gracza którego zbanowałeś za cheatowanie. Dowody co do zaistniałej sytuacji przedstawię w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby uniknąć spamu, zamykam na okres tymczasowy, do czasu pojawienia się dowodów.

OxEdaN2, Napisz do moderatora o otworzenie tematu.

Doszliśmy do wniosku, że dajemy ostatnią szansę adminowi _OLO_

Jeżeli sytuacja będzie się powtarzać, niestety pożegnamy się z adminem.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...