Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

NsX

Podanie/Administracja

Polecane posty

Witam wszystkich zainteresowanych moim tematem.

W skrócie przedstawię swoją historię związaną z cs-em.

W CS-a gram już około 8-9 lat. Moje główne doświadczenie pochodzi z wielu zgranych mixów jak i oczywiście serwerów typu FFA/TP. Byłem adminem na wielu serwerach typu Deathmatch, typu only dd2 jak i zwykłych serwerach TP np na Fazowni kiedyś.

Same konto steam posiadam już 5 lat. Godzin nie jest zbyt wiele jednak nie jestem osobą, która trzyma cs-a odpalonego 24h na dobe by nabijać te godziny w grze. Gram dla przyjemności, pozwala mi się to odstresować, trochę odbić od codzienności i z tego powodu też piszę to podanie. Jaki jest powód ? Przecież gram dla przyjemności to po co mi admin ? Otóż właśnie po to :

Często zdarza się, że gram na serwerze i brak obecności jakiegokolwiek admina. Mam doświadczenie w tą grę ogromne i widzę gdy ktoś się "odpala" utrudniając przy tym grę mi jak i kolegą z sąsiednich drużyn.. W związku z tym chciałbym być osobą, która by chroniła tych graczy przed takimi sytuacjami by każdemu ta gra przynosiła przyjemność a nie męczenie się z w/w graczem.

Imię : Patryk

Nick : NsX

Wiek : 1 grudzien 2014 będzie 20 lat

Ile grasz w cs'a : Łącznie 8-9 lat z przerwami.

Byłeś już administratorem serwera:Oczywiście byłem wiele razy

Znajomość amxx w skali od 1 do 10: myślę, że na dzień dzisiejszy 8 te dwa punkty to kwestia przypomnienia.

Posiadasz działający mikrofon : Oczywiście, że tak !

Płacisz SMS/ przelewem: Tak mogę przelewać lub wysyłać sms

Aktywność : Gram sporo :)

Kultura : Nigdy nie miałem konfliktów z nikim i mieć nie zamierzam, staram się zawsze wszystko polubownie załatwić

Steam : Posiadam 5 letni :) STEAM_0:0:21178420

Kontakt : Mogę dać nr tele , Fb ewentualnie steam.

Podsumowując:

Każdy admin jest traktowany jak zwykły gracz i jest zobowiązany do przestrzegania regulaminu. Admin ma vipa za darmo. Opiekun serwera może poprośić o składkę na serwer(sms/przelew).

Wszystkie fundusze ze składek idą na opłacenie serwera oraz na organizowanie konkursów. W podaniu pod uwagę brane jest wspieranie serwera(kupione usługi, zapraszanie znajomych, reklamowanie).

Pod uwagę brane są także bany z innych serwerów.

Podpisuję się pod tym !

Z Poważaniem !

NSX :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilku rozegranych grach, paru godzin rozmowy, paru mixach stwierdzam, że potrzebujemy ludzi takich jak Ty na stanowisko Admina.

Zgłoś się do pimpa, wysyłając mu nic z gry, oraz SID co do sposobów płatności też się dogadacie.

Oczywiście:

_pz

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...