Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

BlackGirl

CELE

Polecane posty

Tak owszem i jak najbardziej. Masz cele które obowiązują na mapie, notorycznie kampiłaś na respie TT podczas gdy paka była podłożona. Twoje odpowiedzi na moją prośbę oraz ponowne upomnienie pominę.

Gracze na serwerze zaczynają się dosłownie panoszyć i jawnie wyśmiewają się z administracji olewając prośby i zasady które są przyjęte, jeśli ban który gracz otrzymał ode mnie zostanie zdjęty bądź skrócony odchodzę z serwerowni. Są granice żartu przy których trzeba trzymać jakiś poziom i zachować takt ale jeśli ktoś jest głuchy na prośby czyli najzwyczajniej w świecie ma "w dupie" zasady i prośby, powinien ponieść konsekwencje.

Z mojej strony tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra no, ale kurde na 1 tyg ? Może od razu trzeba było na 1 miech. Tylko jak inni gracze kampią na respie i nie wykonują celi lub grają na wh to jest dobrze. Btw. miałam lecieć do paki przed 3 sekundami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój temat dotyczy banu który Ty otrzymałaś a nie innych graczy. Zachowaj próżne tłumaczenia o 3 sekundach dla siebie, kretynem nie jestem i na twoją niekorzyść obserwuje graczy oraz jest hltv na którym znajduje się twoja rozgrywka i wyżej wspomniane "3 sekundy" razy kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak owszem i jak najbardziej. Masz cele które obowiązują na mapie, notorycznie kampiłaś na respie TT podczas gdy paka była podłożona. Twoje odpowiedzi na moją prośbę oraz ponowne upomnienie pominę.

Gracze na serwerze zaczynają się dosłownie panoszyć i jawnie wyśmiewają się z administracji olewając prośby i zasady które są przyjęte, jeśli ban który gracz otrzymał ode mnie zostanie zdjęty bądź skrócony odchodzę z serwerowni. Są granice żartu przy których trzeba trzymać jakiś poziom i zachować takt ale jeśli ktoś jest głuchy na prośby czyli najzwyczajniej w świecie ma "w dupie" zasady i prośby, powinien ponieść konsekwencje.

Z mojej strony tyle.

Jeśli tak było jak mówi kotione to 1 tydzień jak najbardziej jest odpowiedni a następnym razem jak wejdziesz i będziesz kampić na spown to nie zdziw się jak dostaniesz 2 tygodnie

Popieram w 100% kroki admina przede wszystkim respekt i szacunek do administracji

Można zamknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ban na tydzień za cele? żałosne, widać tu nieudolnych ludzi rozumiem dac komuś na dzień Ale na tydzień? i wy znacie regulamin brak słów na takich ludzi jak wy zwykle szczeniaki pokazują ze mogą wszystko! -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ban na tydzień za cele? żałosne, widać tu nieudolnych ludzi rozumiem dac komuś na dzień Ale na tydzień? i wy znacie regulamin brak słów na takich ludzi jak wy zwykle szczeniaki pokazują ze mogą wszystko! -.-

Cóż za elokwentny chłopiec. A teraz by mieć lepszy obraz sytuacji przeczytaj opis jeszcze raz.

Proponuje zamknąć temat, by mądrości specjalistów nie rozkwitały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mnie irytuje sytuacja na ONLY DD2 z kampieniem, ale bez przesady tydzień to deczko za dużo...

Skrócimy bana na 4 dni, jakaś surowa kara musi być, ale nie tydzień. :)

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...