Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Cpuneek

Trochę śmieszne

Polecane posty

Na serwie wogóle ale to wogóle nie ma adminów przez cały dzien praktycznie wbijają czasem Koteł i Black ale oni zajmują sie probleammi serwa i nie odpisuja

a CZiterów az sie roji :/ ale najśmieśniejsze to jest to że wy odrzucacie każde podanie graczy którzy naprawdy ogarniaja i saa aktywni na serwie :/

TRZEBA TO OGARNAC . SA wogole jacyś admini ?? bo wznowiłem grę i od miesiaca nie widzialem ani jednego Admina oprocz Koteła i Blacka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram często prawie dziennie ale sie nie rodwoje mam jeszcze szkołe więc wiesz jak jest. Jak i MastHer no i także teraz Mlody wiec raczej temat do zamknięcia ale pozdro dla cb ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom to 3 osoby to wiadomka ze za mało :/ Szybka rekrutacja czy cos by sie przydało bo teraz reset czitów az sie roji wiadomka ze w 3 tego nie ogarniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też przychodzę do domu siadam przed kompa i wbijam na forum i na serwer. W godzinach od 7-14:30 nie wbiję bo mam szkołę. Ale gdy jestem w domu to można do mnie pisać na GG, Steam jeśli się coś. A co do adminów to rzeczywiście jest ich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...