Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

IPRZEMOI

MAM BUGA prosze o przeczytanie kazdego tego tematu!

Polecane posty

SŁUCHAJCIE WSZYSCY MAM BUGA NA LEVELE !!!! BARDZO ZŁY BUG !! Gdy wbijam na konto moje IPRZEMOI 340 level i w trakcie gry zmienie zmienie nick to dodaje mi na inny nick te 340 leveli i mam tak samo staty rozdane i levele z IPRZEMOI nie znikaja hahaahh co ja mam zrobic kazdy odemnie chce levele dziala to tylko na moim kompie (nicku) P Prosze o szybką reakcje ADMINISTRACIJ i co o tym sądzicie haa bo ja moge dodac tyle leveli co ja mam na inny nick hahah a levele na IPRZEMOI i tak zostaja :p SZYBKO ODPISUJCIE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG... Ale ty jesteś NO OGAR. Każdy może sobie zbugować lvle od kogoś. Wchodzi ktoś na jakiegoś innego ziomka nick i go zmienia, wtedy lvle zostają. Ale zdaje mi się, że to tylko działa na 1 mapke, po zmianie mapki chyba już nie będzie lvli, ale nie wiem do końca..A Ty lepiej napisz kto sobie te lvle zbugował i banika dostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BloodyMen moj brat przypadkowo i Anna za to że zrezygnuje z Adma ale to niesty nie jest na jedna mapke :( Patrze przychodze na serwer i mam 50 level a mialem 350 i nie wiem o co chodzi gracze mi pisza ze shooter mi lvl zabral :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego wszyscy się obawiali. Został zdjęty zakaz zmiany nicku (najprawdopodobniej nie orientuje sie nie było mnie jakiś czas bo nauka) i już są OSZU¦CI i bugują sobie lvl. Jeżeli szybko Black nie zareaguje to zaraz każdy będzie miał 350lvl !!! A coza tym idzie ? Kolejny reset lvl ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...