Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wujek Samo Zło

Podanie Na UbT

Polecane posty

Imię:Adam

Nick:Wujek Samo Zło

Wiek:22

Byłeś już w UnBan Team?:tak byłem

Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom:Zawsze Cały czas gdy tylko Zobaczę temat

Kilka zdań o sobie:Jestem Osobą Spokojna ,Pracowałem nad tym zeby stać sie kulturalnym oraz pomocnym , lubię prace w grupie cenię sobie porady , i liczę się z kazdym zdaniem

- Wiek +16, √

- Doświadczenie,√

- Minimum 100 postów na forum, (dobije , Ale Czymś Sensownym"

- Staż w sieci minimum miesiąc,√

- Brak ostrzeżeń na swoim koncie√,

- Brak konfliktów z użytkownikami forum.√

- Wysoka aktywność na forum. (Uwazam Ze Godziny Kalkulują Się Także Liczbą Wejść) Ponadto Pragnę Zaznaczyc że mogę sie przyczynić większą aktywnoscią kiedy będę miał co robic w tej "RANDZE"

"Dodając Coś Od Siebie To Chcem W Znacznym Stopniu Poprawic dokładnosc w rozpatrywaniu podan o UnBan ,często zdażają się Pomyłki i bany są nie slusznie sciągane"

Większość Wymagań Spełniona < Liczę Na Okres Próbny..

@Edit

OxEdAn.wiem dlaczego tak piszesz propostu nie dajesz sobie rady na tym stanowisku, owszem pisałem coś takiego ale w propozycji więc nie wmawiaj. teraz ze ja się nienadaje. ty nie potrafisz załatwić prostej sprawy i boisz się ze stracisz to stanowisko, wiesz sam było na ciebie wiele skarg. słusznych. dlaczego? bo nie potrafisz użyć głowy do takich spraw, nie masz pomysłu na to co robisz.

po za tym mam doświadczenie i nie lecę w kulki inaczej bym nie składał podania . nie oceniaj mnie skoro mnie nie znasz

@Edit

słuchaj dziewczyno nie jestem. po to tutaj żeby świecić tylko po to żeby pomóc od świecenia jesteś ty w dodatku przemierządrzała jesteś i dajesz tylko swoim znajomym słupy a obcym nie dajesz szansę skąd możesz wiedzieć jakie mam doświadczenie? byłem już Administratorem wiem w czym rzecz.nie oceniaj skoro nie wiesz..

@Edit

słuchaj. młody mówisz o aktywności a sam jej nie masz . ok liczę się z tym co piszesz ale piszące mi o takich sprawach. powinieneś dać przykład a nie piszesz bez sensu wybacz ale twoja opinia akurat najmniej teraz obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego dostosuj się do wzoru ;) http://cs-staraszkola.pl/wzor-oraz-wymagania-unban-team-vt5388.htm

[b]Imię[/b] 
[b]Nick:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Byłeś już w UnBan Team?:[/b]
[b]Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom:[/b]
[b]Kilka zdań o sobie:[/b][/code]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na NIE

- Doświadczenie( raczej nie sporo nie trafionych ss + ss ze spown)

- Posty

Słyszałem że nie przykładałeś się jako Admin że nie chciało ci się wchodzić na spect i grając robiłeś komuś ss nie sprawdziłeś się na stanowisku.

Pomyłki? to było pisać skargę na kogoś z UBT a nie teraz zarzucasz Ekipie za niesłuszne dawanie UB

I ostanie primo trzeba było cię gonić jak dawałeś bana za czitowanie to nie chciało ci się rozpisywać demka (najlepiej jakby to ktoś za ciebie zrobił)

Mi się wydaje że raczej na taki przywilej liczyć nie powinieneś bo się do tego po prostu nie nadajesz.

Wielkie NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nie

Chyba drugi raz widze twoja osobe na forum, co swiadczy o twojej aktywnosci.

Podanie Mnie nie przekonalo, nie widac zeby Ci zalezalo na randze, tylko po prostu chcesz sobie poswiecic innym kolorem ;/

dodam jeszcze, iz nasz aktualny Ubt. radzi sobie dobrze i nie zgadzam sie z twoja opinia, racja przydalaby sie osoba na to stanowisko, ale bardziej doswiadczona i oczywiscie osoba, ktorej by zalezalo na uzyskaniu tej posady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...