Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

=]

PROSZE O UNBAN

Polecane posty

Twój nick z gry: murzYnahedini

Twój SteamID: STEAM_0:1:94248816

Twoje IP: 89.71.119.247

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 28.09.14r 23:33

Powód bana: Wstaw ssy na cs-staraszkola.pl

Link do screenshotów:http://www55.zippyshare.com/v/48036121/file.html

Dodatkowo zalaczam PW z adminem OxEdaN2. Jezeli tak wyglada podejscie do sprawy przez admina to chyba lekkie naduzycie ?

Mam pytanie.Wrzucilem ss z prosba o unbana ,podanie wedle wzoru i tylko znalazlem dopisek : format JPG i nadal mam bana.Wklejalem to w JPG bo BMP nie chcialo sie zalaczyc u Was na serwerze.Mam nadal te ss w formacie BMP.Nie rozumiem dlaczego nadal mam bana - w formularzu przykladowym nie znalazlem tam nic na temat tego w jakim formacie maja byc wrzucone ss.

Prosze o odp.

OxEdaN2 ODP: "weź się nie ośmieszaj miałeś ss robione w formacie BMP a ty dałeś je w formacie JPG bo na serwer nie chciały ci się zuploadować :facepalm: Gorszej wymówki nie słyszałem. Nie ważne co teraz napiszesz i co zrobisz UB nie dostaniesz. Radzę także nie zakładać więcej tematów z prośbą o UB. "

Dodam tak od siebie do Pana OxEdaN2 :

Sprobuj prosze wejsc na cs-staraszkola.pl i dodac BMP pliki bezposrednio na serer- jestem ciekaw czy je dodasz...

Licze na pozywtywne rozpatrzenie prosby o unban gdyz jestem czysty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wrzucasz poprawny format. W poprzednim banie dodawałeś na zippshare nie na cs stara szkoła.

Link do UB

http://cs-staraszkola.pl/prosze-o-odbanowanie-vt13874.htm

I twój PM do mnie w tej sprawie + mierne tłumaczenie się

Mam pytanie.Wrzucilem ss z prosba o unbana ,podanie wedle wzoru i tylko znalazlem dopisek : format JPG i nadal mam bana.Wklejalem to w JPG bo BMP nie chcialo sie zalaczyc u Was na serwerze.Mam nadal te ss w formacie BMP.Nie rozumiem dlaczego nadal mam bana - w formularzu przykladowym nie znalazlem tam nic na temat tego w jakim formacie maja byc wrzucone ss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej prosbie o unban dalem w zippshare bo tak jest napisane w Waszym regulaminie wiec albo nieznajomosc forum kolego albo zmienilo sie "cos" ale update nie wszedl na forum...dlatego prosze mnie o to nie winic.Poza tym jak juz wspomnialem w "Jak wstawic screen shoty" nie ma nic napisane w jakiej formie maja byc one wstawione wiec tlumaczenie "nie dostaniesz bana za format JPG" jakby nie pasuje...

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby o UB

Jak wstawić screen shoty?

1. Wchodzimy do folderu cstrike,który jest w folderze z grą.

Przykład:

Steam: C:/Program Files/Steam/SteamApps/common/Half-Life/cstrike

Non Steam: D:/Gry/Counter Strike 1.6 Non Steam by BlackDead/cstrike

2. Tam będą screen shoty o nazwie mapy na której zostały zrobione np.de_dust0000, de_dust0001 itd.

3. Pakujemy wszystkie screen shoty np. winrarem.

4. Wrzucamy spakowane screeny na jeden z poniższych hostingów plików:

http://hosting.cs-staraszkola.pl/

http://www.zippyshare.com

5. Piszemy nowy temat w dziale:

UnBan Team --> Screen Shoty --> Serwer na,którym zostałeś zbanowany.

W nazwie tematu musi być nasz nick z gry!

6. Czekamy na sprawdzenie screen shotów przez ub team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tlumaczylem przeciez ze probowalem dodac te ss bezposrednio i serwer odrzucal mi format BMP - dopiero pozniej doczytalem odpowiedz drugiego admina zeby zastosowac sie do wzoru o którym nie wiedzialem i na swoja reke probowalem spowodowac aby dostac UB jak najszybciej dlatego zmienilem BMP na JPG. Przperaszam ale nie wiedzialem tego - gram u Was od niedawna a na forum bylem pierwszy raz. Popelnilem blad,naprawilem go,prosze o UB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to ss teraz możesz wrzucić nawet w formacie MP3 i przestań się tak biednie tłumaczyć. Ja nie zamierzam się z tobą kłócić o sprawę oczywistą. Ban zostaje

_close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...