Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

tenisstolowy199

mrperfekt

Polecane posty

b]Twój nick z gry:MrPerFeKT

Twój SteamID:' VALVE_0 : 4 : 853776247 '

Twoje IP:87.204.155.204

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):okolo godziny 15:50

Powód bana:Czitujesz

Ban bez ss wrzucalem juz ss zawsze czyste czekam na wypowiedzi i jak najszybsze rozpatrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc bana dostałeś za prawdopodobne wh i aima :

1 akcja : czas 1:38 jesteś w ct kupujesz deagla dziwaczne patrzenie się ponad wysokość ciała lookałeś całą dlugą wlącznie gale potem ten staranny granat na gale i odrazu zeskok na respa z celownikiem na typa , bierzesz kałacha zobaczcie jak zaczyna strzelać w ludiz na długiej którzy wbiegają na A co to jest aim czy co .... ,

2 akcja : czas 3:30 skanuje potem nagle celownik w sciane od wejscia na B juz widziales typka ze bedzie wbiegac , jeszcze te 2 sekundowe zawieszenie na nim celownika ,

3 akcja : czas 4:20 wybiegles z b lecisz srodkiem na A kolejne zwieszenie celownika na typa w trupie

4 akcja : czas 4:37 jestes w respie ct , typek wychodzi z A odrazu dziwny przeskok na typa glowy aim !

Link :

http://www72.zippyshare.com/v/6348666/file.html

Milego ogladania Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 2 sytuacje deagle jak zeskakuje ze spown i tam zabija typa i jak w tej samej rundzie patrzy ze swojego spown na długą i widać aimbota celownik skacze po modelu. Skończyłem na 2.18 dalej nie muszę patrzeć.

Nie zamknę tematu może ktoś się wypowie

Na pewno Bez UB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie GZEH_u rozpisal az za duzo wystarczy zobaczyc 2-3 minutki demka zeby ocenic ze cheaty sa wsrod nas a dokladniej ze Ty nim jestes.. tych sytuacji nawet nie da sie wyjasnic ze sluchawki czy ze 16bitow chociaz ich tez nie mozna uzywac. Poprostu latasz odpalony i ban powinien zostac permanentny.. Ja duzo rozumiem i sam mam czasami takie akcje ze ciezko bylo by mi je opisac, jak i skad ale to jest ewidentne oszustwo a nie lata praktyki.. Pozdro dGl*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle, wiele w swoim życiu widziałem, ale Ty to już chamsko latasz na wspomagaczach :csgoskull:. Potwierdzają to twoje infa od Boba, oraz skoki celownika na model w ostatniej chwili wysunięcia się człowieka za ściany. Ban zostaje, na resztę UBT nie ma co liczyć, bo mają w tyłeczku.

_ban

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...