Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

CBR 929

CBR 929 - Unban 2

Polecane posty

Twój nick z gry: CBR 929

Twój SteamID: STEAM_0:0:20130770

Twoje IP:

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 12:53 19-09-2014

Powód bana: ss

Link do screen shotów:

http://www9.zippyshare.com/v/89781878/file.html

W związku z tym iż moje 1 podanie, zostało negatywnie rozpatrzone , zwracam się z prośbą o ponowne rozpatrzenie tematu.

Przyczyną odmowy był "brak modeli" , wystarczy zapisać i powiększyć 3`ci ss, na nim wyraźnie widać zielone modele CT !

Jak bym miał cheaty to by mój steam nie wyglądał tak:

do.php?imgf=141137199895521.jpg

Konto ma kilka lat, prawie 2 tyś godzin w CS i ban ?

Czarne postacie bo stali w cieniu, a gram na służbowym kompie , ze zintegrowaną grafiką i stali w cieniu ... O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest Brak modeli tylko ich jakość ja pierwszy raz widzę takie modele nawet na 8 letnim komputerze będą one wyglądać dobrze a tu jakieś czarne coś. Nie dałem ci UB ponieważ nie jestem wstanie ocenić wiarygodność ss i widzę nikt nie chce się wypowiadać w tym temacie żeby się czasami nie pomylić i omyłkowo dać UB. Niech się ktoś wypowie poza mną i sprawdzi ss bo UBT jest teraz aż za nadto a wszystkim odebrało chęć do wypowiadania się co do tego tematu jak zobaczyli ss. Pozdrawiam resztę UBT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na banidzie czysty, publiki czyste dodatkowo konto z 2k godzin. Ode mnie dostałby UB w problemy z modelami na intelowskiej integrze jestem w stanie uwierzyć bo mam laptopa z enduro i znam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...