Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Hazee

Haze odwolanie od bana

Polecane posty

sory ale nadal cie nie rozumie...

mam przegrane 6k/h w csa i nie potrzeba mi haxow zeby bic jakies boty na ffa

na blu 2x niewinny bylem a ty mi tu cos wymyslasz daj to komus kto lepiej sie zna.

A POZA TYM NIE ZAMYKAJ TEMATU DOPOKI SIE NIE WYJASNI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edytuj post i zastosuj się do wzoru bo bez tego nikt się tym nie zainteresuje.

[informacja] Jak wstawić screen shoty na forum oraz wzór

Pomogę Ci trochę.

Chodzi o odwołanie się od tego bana AMXBans

Temat Haze ss

Wyjaśnienie Oxe w Haze odwolanie od bana

Niżej stare tematy ze screenami + dema do wglądu:

Haze ss

Haze demo

Haze demo

Haze ss

Haze ss

Haze ss

Dodatkowo po dwa dema z 15.09 oraz 16.09, 30-60 minut przed banem

2014-09-15 22:56 | 2014-09-15 23:26

2014-09-15 23:26 | 2014-09-15 23:56

2014-09-16 21:52 | 2014-09-16 22:21

2014-09-16 22:22 | 2014-09-16 22:51

Oczywiście nie może zabraknąć dema z ostatniego bana:

2014-09-18 22:57 | 2014-09-18 23:27

2014-09-18 23:27 | 2014-09-18 23:57

W ostatnich screenach jakie otrzymałeś jedyne co widzę to okulary które mają jaśniejszy, szary kolor (kolejno 55, 56 i 57), czego już nie widać na 58. Nic innego nie widzę prócz czasu pomiędzy 54 a 55 który pewnie jest spowodowany opóźnieniem serwera. Nie rozumiem kompletnie wypowiedzi Oxedana, nie wiem czy Ci chodziło o te google, to co widziałem ja może być spowodowane cieniem, światłem, no praktycznie wszystkim. Wystarczy zerknąć okiem na model który już leży obok poruszającego się, jest rozjaśniony, a drugi nie. To jest 1.6 a nie BF4. Wchodzi i leje wszystko co się rusza, albo jest tak dobry albo tak odpalony. Jeżeli odpalony to się musicie się wysilić bo screeny go nie łapią, ja nic tu nie widzę (może dlatego nie jestem w ubt). Dorzuciłem demka i tematy, wszystko do przeanalizowania dla chętnych. Łapcie go na tych demach, szukajcie innych albo kręćcie nowe, bo screeny w jego przypadku są dla mnie co najmniej żałosne, chyba że pokażecie co w tych które mu zrobiono jest nie w porządku (przeglądałem tylko ostatnie).

Miłego, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vabianv, Nie wiem po jakiego grzyba się wypowiadasz. Ja wiele razy tłumaczyłem ci na ss gdzie były przerobione i jeszcze nie łapałeś czy na pewno był modyfikowane. Za grosz nie masz doświadczenia nie umiesz oceniać ss więc twoja wypowiedź jest tu kompletnie nie na miejscu a nabijasz tylko posty. SS gdy jest przerobiony na 3 pixelach w ogóle nie wpływa to na wagę zdjęcia tylko wtedy dostosowywuje się Totall Comanderem datę i czas. vabianv, Ty możesz to sprawdzać bóg wie jakim programem ale iel jak nie będziesz miał doświadczenia to na nic ci się to zda.

Wysyłam 3 zdjęcia na potwierdzenie tego że na głowie modelu CT są szare kwadraty które nie pasują da całości tła i to doskonale widać

http://zapodaj.net/d0c56f00ac6f3.jpg.html

http://zapodaj.net/5796753afe202.jpg.html

http://zapodaj.net/d942bcb0f3ae0.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej mowie ze nie gram na haxach...

Skoro piszesz ze mam wh to daj jakies demo rozpisane z podejrzanymi akcjami, a ja ci wszystko wyjasnie i naucze moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi demo nie potrzebne na ss wszystko widać a cheater i tak do samego końca się upiera chodź wszyscy w około mu udowodnili że jest inaczej

Bez UB

_close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...