Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

wczuta

BARDZO DOBRA WCZUTA ubt.

Polecane posty

Imię Bartek

Nick: BARDZO DOBRA WCZUTA

Wiek: 17

Byłeś już w UnBan Team?: Posiadałem funkcje UBT na istniejącej jeszcze sieci serwerów ( nie będę wymieniał, chyba że na pw/steam/ts ). Prawdę mówiąc osoba, która nigdy nie posiadała tej rangi ogarnie ją bez żadnego problemu.

Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Zależy od dnia. W dni robocze od 3-4h może zdarzyć się więcej, a w weekendy od 5-6h lub mniej ;p

Kilka zdań o sobie: Jestem osobą, która swoje obowiązki wykonuje sumiennie i starannie, a poza tym nie lubię mówić/pisać o sobie. Postów co prawda nie spełniam, bo nie wpierdalam się tam gdzie nie potrzeba i myślę, że to zrozumiecie. Napiszecie za pewne, że moja aktywność na forum nie jest powalająca, ponieważ praktycznie nigdzie się nie udzielam, bo jak wspomniałem nie zależy mi na postach. Jedynie co robię to przeglądam tematy i nie raz się wypowiem jeśli uznam, że moja wypowiedź coś wniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc osoba, która nigdy nie posiadała tej rangi ogarnie ją bez żadnego problemu.

Prawdę mówiąc nigdy w życiu.

posiadałem funkcje UBT na istniejącej jeszcze sieci serwerów ( nie będę wymieniał, chyba że na pw/steam/ts ).

W takim razie czekam pw/steam/ts.

Venom nie wyrabia, teraz dostał moda to w ogóle screeny pójdą w niepamięć, Oxe jest sam więc może +1 wyjść na dobre.

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...