Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

vENOM

[Poradnik] Jak Oczyścić Dysk Bez Plików Systemowych

Polecane posty

Cześć opiszę krótko jak oczyścić wybrany dysk . Przeważnie system instalujemy na dysk C , dowiesz się jaki program jest najlepszy i jak to zrobić żeby nie usunąć systemu .

1.Będziemy potrzebować program CCleaner dostępny pod tym linkiem https://www.piriform.com/CCLEANER .

2.Instalujemy zgodnie z instrukcją ( instalacja standardowa ) .

3.Po zainstalowaniu otwieramy CCleaner.exe .

4.Wyskoczy nam okienko z rożnymi funkcjami , wybieramy Narzędzia .

5.Naciskamy Wymazywanie Dysku .

6.Wyświetli się kilka opcji , Wymaż , Bezpieczeństwo , Dyski .

7.Poprawna konfiguracja wygląda tak :

- Wymaż - wybieramy Tylko Wolne Miejsce . (nie usunie systemu , jeśli będziemy chcieli usunąć wszystko na innym dysku wybieram Cały Dysk)

- Bezpieczeństwo - wybieramy Gutmann (35 przebiegów)

- Dyski - C mogą to być też inne .

8.Po skonfigurowaniu naciskamy Wymaż .

9.Zostaje nam tylko czekanie ;) .

Poradnik Wykonany Dla Cs-StaraSzkoła.pl

Zakaz Kopiowania ! !

Wykonany Przez vENOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, poradnik taki średni, bo CCleaner nie jest najlepszy do czyszczenia/usuwania/wymazywania/przenoszenia danych z partycji do partycji. W dodatku nie mamy takiego czegoś jak dysk C,D,G i tak dalej i dalej... Dysk mamy w komputerze (jeden, lub wiele dysków), a to są nazwy partycji dysku :). CO do samego programu jak sama nazwa wskazuje on tylko wymazuje dane z partycji, więc jakbyś sprzedał dysk po wymazaniu danych, to praktycznie osoba kupująca w łatwy sposób je odzyska i włamie Ci się wszędzie, do poczty, konta bankowego i innych :). To w sumie tylko tyle co chciałem napisać, jeszcze raz powtórzę poradnik średni, mógłbyś go dopieścić. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, szukałem takiego poradnika jakiś miesiąc temu, kiedy był na prawdę potrzebny, cóż jakoś sobie sam poradziłem, a teraz wchodzę na forum o zupełnie innej tematyce i znalazłem to czego potrzebowałem :o btw. fajny poradnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...