Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

HAZARD

UNBAN HAZARD

Polecane posty

To jest prośba o odbanowanie mnie nick HAZARD SID czy Valve Id to STEAM_0:0:1386251586

I to jest zarazem skarga na admina który mnie zbanował nie wiem jak sięzwie ale chyba jakiś nowy. Zobaczył że w jednej rundzie zabiłem 8 w tym 3 hs w następnych runadach coś po 3 kile i 60% to hs. W końcu zobaczył że ze scouta zabijam headami i nie headami i wystawił mi bana za aima. Jakim prawem nie wiem... Żadnych ss nie zrobił ni nic... Parodia więc liczę na unban...

[ Dodano: 2014-09-16, 22:08 ]

Dodam że bana dostałem dziś około 19:55.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze... Ale skoro jutro demo to czemu ban dziś? Do wzoru nie będę się stosował bo mi nie zależy na tym by zostać odbanowanym bo nie obchodzi mnie gra w tą grę ale w wolnym czasie ostatnio sobie gram więc napisałem ten post tylko po to by obciążyć twoje konto jako admina i być może head admin wyciągnie z tego konsekwencje... Grałem z wieloma adminami na serwerze grając podobnie , podobne stat-y i nawet nie dostałem do tej pory ss-ów... Podejrzewam że jesteś świeżo upieczonym adminem i poczułeś tą krew bezprawia u siebie na serwerze czy jak by to inaczej nazwać bezkarności.

[ Dodano: 2014-09-16, 22:18 ]

Zresztą wszedłem w twój profil i teraz wiem że zbyt dużego ilorazu inteligencji od ciebie nie trzeba wymagać. Zainteresowania : Jointy siłka i coś tam jeszcze - takie gimbusiarskie... Rok urodzenia też wiele mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hazard piszesz bezsensowne posty skończ z tym spamem jeśli nie chcesz UB to po co zakładałeś temat

Proszę nie spamować!! Admin rozpisze demko wtedy się wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze do tego że TY JAKO ADMIN posiadasz Wall Hacka... Nie wiem czy będzie można wziąć demo z dzisiejszej rozgrywki w weekend (w tygodniu po prostu niektórzy nie mają czasu na takie rzeczy) ale jeżeli będzie można to poświęcę te parę minut by wypisać akcje i zobaczysz jak to się robi...

To że masz WH też tłumaczy mojego bana. Po prostu ludzie tacy jak ty posiadający WH nie są wstanie sobie wyobrazić tego że ktoś kto gra czysto jest w stanie robić takie statystyki... Przykre to jest bardzo. Ty z WH nie potrafiłeś takiego czegoś dokonać mimo iż na chama posiadałeś informację... Pewnie dlatego przypiąłeś mi Aima a nie samo WH...

[ Dodano: 2014-09-16, 22:27 ]

Oxedan

Jak na moje to poprawna kolejność rzeczy jest taka że najpierw coś udowadniasz później stosujesz ewentualną karę albo przepraszasz za złe posądzenie. Nie rozumiem tego że najpierw sięskazuje później się to udowadnia.

Lubię oczyścić swoje konto wśród ludzi z którymi grałem dlatego chcę UB i też przyjemnie się z paroma ludźmi na tym serwerze gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamykam aby nie było spamu i zbędnych dyskusji

Temat ponownie zostanie otwarty kiedy admin będzie miał gotowe rozpisane demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22:17 - celownik skoczył na głowę

23:59 - to samo

25:00 - 2 kulki poszły przez ściane prosto na heada (trzeba się przyjrzeć)

25:11 - po oddaniu kilku strzałów namierzyło mu na głowę (trzeba się przyjrzeć)

27:21 - po wyjściu tt oddał jeden strzał i namierzyło na głowę

28:08 - przy x1/4 strzelił obok kolesia, a kulka poleciała w głowę

link do dema:

http://hostuje.net/file.php?id=e38e80ded0d9083ae97ed71771c94a0c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnych unbanów jak nie dostosujesz się do wzoru. Nie zależy Ci ale chcesz? To nie dostaniesz, każdego obowiązuje reguła pisania tematów według wzoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do opisu sytuacji... Trzeba się przyjrzeć , trzeba się przyjrzeć.... Ciekawe, ciekawe . to że ktoś celuje po głowie tez ciekawe że to jest AIM... 28:08 - przy x1/4 strzelił obok kolesia, a kulka poleciała w głowę To jest internet a nie lan i to że ciut obok nawet jak pestka poleci i zabije to jest na porządku dziennym gdyż ma ogrom czynników wpływ na to...

[ Dodano: 2014-09-17, 16:14 ]

Twój nick z gry: HAZARD

Twój SteamID: STEAM_0:0:1386251586

Twoje IP: Mam zmienne więc nie wiem jakie wtedy miałem...

Kiedy zbanowany 16.09.2014 - 19:55

Powód bana: AIM

Link do screen shotów: Nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22:17 - celownik skoczył na głowę

23:59 - to samo

25:00 - 2 kulki poszły przez ściane prosto na heada (trzeba się przyjrzeć)

25:11 - po oddaniu kilku strzałów namierzyło mu na głowę (trzeba się przyjrzeć)

27:21 - po wyjściu tt oddał jeden strzał i namierzyło na głowę

28:08 - przy x1/4 strzelił obok kolesia, a kulka poleciała w głowę

link do dema:

http://hostuje.net/file.php?id=e38e80ded0d9083ae97ed71771c94a0c

Demo możesz prawidłowo odtworzyć tylko ty ponieważ przez ciebie zostało nagrane

Znajdź odpowiednie demko rozpisz i wtedy się oceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedł na aktywnym, więc i tak mu to lotto czy dostanie ub. Będzie chciał pograć na serwerze to zmieni nick.

A co do dema to zobaczcie teraz. Jeśli nadal jest problem to nie wiem jak naprawić. Niestety.

link: http://hostuje.net/file.php?id=aeff3b81374f35dca58f01587f2298a4

http://pimp517.gameclan.pl/bany/ban_list.php?bid=10699 - Zbanowany przez "Wujek Samo Zlo" 7.09.2014 - 16:32:23

http://pimp517.gameclan.pl/bany/ban_list.php?bid=10626 - Zbanowany przez "Bardzo Dobra Wczuta" 16.09.2014 - 21:52:31

Co do opisu sytuacji... Trzeba się przyjrzeć , trzeba się przyjrzeć.... Ciekawe, ciekawe . to że ktoś celuje po głowie tez ciekawe że to jest AIM... 28:08 - przy x1/4 strzelił obok kolesia, a kulka poleciała w głowę To jest internet a nie lan i to że ciut obok nawet jak pestka poleci i zabije to jest na porządku dziennym gdyż ma ogrom czynników wpływ na to...

Dobre sety znalazłeś w necie, a w takich przypadkach trzeba się przyglądać.

W ostatniej akcji na demie masz racje, ale nie zaszkodzi na to spojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...