Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MANIEKka

skarga na moderatora

Polecane posty

Mój Nick w grze:MANIEK:D

Nick Admina/Gracza: OxEdaN2

IP oskarżonej osoby: nie wiem

Steam ID oskarżonej osoby: nie wiem

Data,godzina, mapa zdarzenia:

Opis Sytuacji: niechce mnie odbanowac pomimo dodamych ssow.. a gdy inny moderator mnie odbanowal zbanowal mnie bezpodstawnie ponownie....

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://cs-staraszkola.pl/ssy-maniek-vt13602.htm

O co prosisz: prosze o wyciagniecie konsekwencji ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostałeś zbanowany ponieważ po 6 dniach wstawiasz ss na forum

Prosiłeś także o to aby Black sprawdził twojej ss a ja przeprowadziłem konsultację z Blackiem na twoją prośbę i powiedział jedno BAN

A J@ który cię odbanował "MASTER" nie sprawdził daty zrobienia ss i dał ci ub a ja potem zwróciłem mu na to uwagę.

Twoja skarga jest bezzasadna ponieważ czekałeś aż 6 dni na wstawienie ss i jeszcze wymuszasz od nas wypisując nowe tematy abyś otrzymał ub

UB nie otrzymasz ponieważ za długo zwlekałeś może trzeba było odczekać miesiąc nie 6 dni hmm?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co za roznica kiedy dodaje skoro ssy sa z data chyba nie? niemialem neta po tym jak ssy dostalem wiec niemialem mozliwosci dodanie ssow na foprum !! i chyba widac ze czysty jestem... a tak wogole to moglibyscie w jakims widocznym miejscu na forum albo po dodaniu bana umiescic wiadomosc ze ssy trzeba dodac 24 h po ich otrzymaniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...