Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

IPRZEMOI

skarga na AnnE

Polecane posty

Nienadajesz sie na adma jestes nie ogarnieta dajesz w vote longa 2012 na 20 osob obrazasz innych graczy dajesz bana za nic i w dodatku dajesz bana za rasha a sama rashujesz wiec pozdro. Ty nie powinnas miec tego adma bo było już dużo skarg na gr33n i dlatego zmienilas nick myślisz ze fajna jestes jak sobie nick zmienisz i tak każdy nie zapomni co ty odczynialas BLACK ZRÓB CO¦ Z TYM ! I jeszcze na dodatek mogą to potwierdzic inni gracze. A po 2 ja cie nie obrażalem! Tylko śmialem sie z tego co pisal sidex wiec ogarnij sie troche :> . Na co komu taki admin tylko serwer psuje ! KTO NIE CHCE ZEBY ANIA BYLA ADMINKA PISZE W ODPOWIEDZI ! I BLACK NAPISZ COS NA TEN TEMAT .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

IPRZEMOI, ma rację! Naprawdę to już nie jest fajne Black, zwróciłem jej uwagę to już się do mnie próje bo jej uwagę zwróciłem zamiast bana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę żeby Ania posiadała Admina . Iż ponieważ rashuje . Wczoraj miała vote zrobić bo było 9 osób ja pisze long lub wiocha a ty wyskoczyła z 2 mapami na 32 osoby de_dust2002 i chyba westwood jakis czy cos takiego . Dzisiaj gram sobie nie wkurzony do momentu gdy ania zaczeła rashować i napisał bodajże Sidex żeby nie rashowała i pó¼niej się zaczeła kłótnia w której gracze mieli rację brałem w niej udział ale tylko uspokajałem admina . Pó¼niej sidex napisał żeby kogoś zbanowała a ona FOCH i pisze jak mówicie , że nie mam admina to nie dam bana sami sobie kupcie admina i banujcie . A za 5 sec Ban obrażasz mnie dostałem bana no trudno odczekałem swoje nie zasłużyłem na niego ale ja nie WYBIERAŁEM ADMINISTRACJI tu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem za usunięciem jej , ponieważ pisze jej na @u zeby kogos sprawdzila lub dala bana z atxt ona nic , lub gdy przemo rashowal na longu powiedzial ze ma wyjeb... i nie poniusl konsekwencji to tez tak zrb idostalem 2 bany na 5 i 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i na dodatek własnie teraz na mapie de rats przezucila wszystkich do tt i zostawila tylko adiego i przemo w ct chyba nie moze pogodzic sie ze jej nie chcemy

double post warn 1+ //MASTER™

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...