Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

BulleT

Skarga oraz prośba o Unbana.

Polecane posty

Mój Nick w grze: BulletForMyValentine /A/

Nick Admina/Gracza: prosze o sprawdzenie tego admina bo ja nie moge :/ (nie da się)

IP oskarżonej osoby:

Steam ID oskarżonej osoby: nie wiem (zadanie dla unban team)

Data,godzina, mapa zdarzenia: 16:27

Opis Sytuacji: Gram, oczywiście jak to BulleT wykosiłem cały trup i niestety banik przez nie ogarnietęgo admina :/

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Nagrywałem demko (do fragmove) http://speedy.sh/3mBhz/DoFragmove.dem

O co prosisz: O UnBana i zdjęcie z posady admina który bez podstawnie dał mi bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie ban nie zostanie zdjęty przeglądam demko w tej sprawie tylko z dnia wczorajszego około 19.30

00.29 sam początek wyczekany model jeszcze nie wyszedł a strzały już zostały oddane

2.19 skan w model który się przemieszczał najpierw środek drzwi następnie model przemieścił się na lewo ale bullet wiedział gdzie skanować

2.21 skanuje środek ale co to wyczekuje model który może wyjść z gali to on jest bliżej

2.50 on wie ze ktoś jest za drzwiami potrzebował mięsa armatniego kumple z team ginie a on co skan prosto w model a celownik jest blisko wysokości głowy (gdyby nikogo nie było z jego team to pewnie by nie wyszedł albo zaczął go by go skanować)

4.48 jak wyczekany celownik prosto na głowie + centralny strzał bo to skanem nazwać nie można + model znajdujący się z tyłu

5.05 zabił typa ale wie że jeszcze tam ktoś jest i wyjść nie chce

8.08 dostajesz jedno mleko 8.10 kolejne ale to na tobie nie robi wrażenia i zabijasz przeciwnika

10.27 pięknie w tempo oddany strzał

11.58 modelowy skan w anarchi

13.45 wyskakuje i już wie gdzie skanować tam gdzie jest najwięcej przeciwników

Będąc na spect widziałem jeszcze parę sytuacji gdzie modelowo skanowałeś ogólnie to nie chce mi się już oglądać tej farsy która nazywa się grą byłeś odpalony i tyle. Cała twoja gra od początku do końca wygląda podejrzanie

Link do demka

http://305679.hltv2.pukawka.pl/dd2-1409141829-de_dust2-1410712140-1410713940.zip

[ Dodano: 2014-09-17, 17:53 ]

Zamykam

Brak wypowiedzi

Ban zostaje

_close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...