Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

EMCE!

Skarga OxEdaN2

Polecane posty

Nick oskarżonego: OxEdaN2

Nick oskarżyciela: EMCE!

Powód skargi: Podejście do tematu które mi się nie podoba. Temat zamknięty a tyle rzeczy nie zostało wyjaśnionych?

- admin który banował nie wypowiedział się w temacie

- podejście OxEdaN2 do Master Yoda ( gdzie jest ta znajomość regulaminu? Że aż każdy może wytknąć błędy?)

- beznadziejny powód ? Z powodu problemow z amxbans ? A gdyby ich nie było to ban by był dalej i temat nie wyjaśniony?

- podejście admina/unbana team do Master'a. czemu nikt nie sprawdza ile ktoś gra w cs'a? Przecież to jest dosłownie chwila?

Dowody: http://cs-staraszkola.pl/ss-masteryoda-vt13453.htm

Czego oczekujesz: Upomnienia może warna zależy jakie podejście maja wyżej.

Jeżeli przeczytałeś tego posta to potraktuj go jako napisanego przez "zwykłego" gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem steam 2k3 byłem banowany 2 razy na serwerze i jakoś nie wzywałem admina aby się wypowiadał bo mi zrobił ss. Chociaż w tym drugim przypadku dostałem podejrzanego bana bo adminowi się coś nie spodobało. Jeżeli przyjdzie steam 2k3+ na serwer i za to że dostanie ss będzie chciał poruszyć niebo i ziemię to będziecie mieli spore ręce roboty. Zastanówcie wy się czy takie podchodzenie do sprawy i szukanie dziury w całym bo ktoś stwierdził że w złym momencie zostały zrobione ss a admin nie wchodził na spect jest dobre. Dla mnie to jest dziecinada. Ja afery nie robię za 2x ban + ss bo jestem steam 2k3 Boga za nogi nie złapałem więc Emce nie idź w ślady Yody bo wyjdziesz tak jak on na tym czyli śmiesznie i zabawnie bo tego inaczej określić się nie da. Jestem steam 2k5 TO JAKIM PRAWEM JA W OGÓLE DOSTAJE SS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty afery nie robisz. OK, ale czemu gracz nie ma jeszcze Unban'a ? Jeżeli wszyscy inni dostają go po chwili ? 4

Nie kręcę afery z powodu tego bana tylko podejścia do sprawy, zostało ci wytknięte sporo rzeczy a ty ani troszkę do tego nie odwołałeś? Lepszym podejściem było zamkniecie tematu i wymyślenie beznadziejnego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekałem aż wejdzie ktoś, kto poczyta więcej niż inni. Jest burdel w regulaminach, informacje się różnią. Każdy o tym wie ale nikt się za to nie weźmie, później zdziwienie że serwer okupują nonsteamy którym zależy na strzelaniu po niebie niż na rozgrywce na poziomie oraz porządku na forum. Jak już Michał poruszył ten temat w swojej prośbie o odbanowanie to można się na ten temat wypowiedzieć. Tu również miał rację, ile razy widziałem jak screeny są walone z automatu, po jednej podejrzanej akcji, z punktu widzenia osoby która umiera a nie zabija, na ślepo bez patrzenia się na gracza, na zasadzie "czysty to wrzuci a spalony nie", jednak nie myślicie że łatwiej jest namierzyć takiego delikwenta i z całych swoich sił mu udowodnić, że oszukuje. Jeżeli on dostaje screeny patrząc się na koniec mapy, pustą ścianę czy miejsce gdzie nikogo nie ma, wrzuca takie śmieszne obrazki i dalej cieszy się grą.

- beznadziejny powód ? Z powodu problemow z amxbans ? A gdyby ich nie było to ban by był dalej i temat nie wyjaśniony?

Powód określający aktualną sytuację. Amxbans nie działa, ban zostanie zdjęty (tak jak twierdzi ubt) gdy bans będzie sprawny. Już nie wnikam czy będą pamiętać kim trzeba się zająć jak pozamykają tematy, ale zostało wszystko wyjaśnione. Nie rozumiem Twojego pytania, bo gdyby wszystko działało to zostałby od razu odbanowany, logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożalił się ktoś. Słuchaj dostał ub ale AMX nie chce się załadować z resztą nie tylko on czeka. Jak amx będzie działać poprawnie wtedy wszystko wróci do normy. I przepraszam bardzo co tam wyjaśniać w tym temacie ss które dostał bo nie wiem co. Gość ma żale do całego świata a ty zakładasz temat i piszesz skargę bo ss nie zostały wyjaśnione no naprawdę.

A druga sprawa jest taka że ja ss nie robiłem więc nie wiem czemu na mnie się to skupiło :facepalm:

vabianv To o czym piszesz i masz w tym 100% rację ponieważ admini grają nie wchodzą na spect i tak robią ss ale ta rozmowa jest na całkiem odrębny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gościu nie jestem obrażony na cały świat z powodu że dostałem bana, tylko ruszyło mnie to w jaki sposób się odbyło, sam prowadziłem dawniej dużą sieć i zamiast mieszać jak Ty brałem za wszarz delikwenta

(admina) i gościu dostawał po dupie, a tak sypią się bany z nieba za grom wie za co. Ahh no tak zapomniałem osoby grające nawet nie czytają regulaminu mimo że wyświetla się po wejściu na serwer i płaczą na publiku że odpał, odpał jak ten admin taki regulaminowy to raz czemu zgodnie z regulaminem nie poleciał ban dla płaczków ? Tu nawet nie zajrzał ? Ma w dupie, a Tobie się obrywa po części też słusznie, a wiesz dlaczego ? Ponieważ jesteś częścią ekipy i powinieneś dbać o wspólne dobro sieci, porażka tego admina nie ogarniętego jest również Twoją porażką. Nigdzie nie powiedziałem że Ty mnie skrzywdziłeś czy coś w tym stylu, tylko że admin sobie robi wolną amerykankę na serwie, w powodzie bana masz dokładnie co za admin, więc na dobrą sprawę powinieneś przynajmniej napisać mu PW zwrócić uwagę i ewentualnie odesłać do tematu żeby się odniósł.

Poruszę kolejną sprawę zrobiłem burzę i szybko się znalazł wzór o UB to teraz rozumiem mam zrobić drugą żeby doszły do tego wzory na admina i wymagania ? Analogicznie do wcześniejszej sytuacji znalazłem na PB tylko ja u diabła jestem w dziale serwera DD2, a nie PB ! Więc może ktoś ogarnięty zrobi z tym wszystkim porządek bo można się czepiać i czepiać, a i jest za co !

Teraz odnieśmy się do tego regulaminu admina :

Wymagania na admina

2. Wymagania

- Zaangażowanie w dany serwer i forum

- Dawanie przykładu innym graczom.

No więc tak o to fragment zachowania admina godny naśladowania:

" *DEAD* NsX : znam stad zalozyciela tego burdlu wiec prosze Cie nie strasz :)

ta ja tez i co

NsX : chcesz podyskutowac?

no chcem

NsX : szkoda ze oxe nie ma

NsX : bys odrazu zminusowal admem

co bys sie poskarzyl??

to jutro powiedz

|MASTER||YODA| : przyszliscie grac czy napinac ? :)

bo jestem adminem jak ty jeszcze w pampersy waliles

eL Lama! NL : wszyscy steam?

hehe

dyskusja = ban

NsX : odpal

|MASTER||YODA| : no tak odpal :)

*Bombel* Ogarnolem to Sam : jasne ze tak widze

|MASTER||YODA| : tak to zajzyj jeszcze ile czasu w to gram :)

|MASTER||YODA| : to dajcie bana :)

|MASTER||YODA| : przywyklem

Mam ci Gadac ? : Porezany spokojnie ja widze ze odpal *_*

|MASTER||YODA| : hahah

|MASTER||YODA| : oslabiasz mnie typie

Mam ci Gadac ? : DO TEGO NS?

tak slysze

Bombel* Ogarnolem to Sam : Nie przeklinaj. Za omijanie cenzury jest ban.

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl

[AMXBans] Powod: 'Wstaw screeny na Cs-StaraSzkola'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:6964224'

[AMXBans] Twoje IP: '89.228.101.116'

[AMXBans] ===============================================

Kicked by Console: Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole."

PS. Admin tak ogarnięty że nawet nie wiedział czy mam steama czy nie

Jak widać polecenie status jest mu obce.

No i jakże świetna tylko szkoda że nie wprowadzona w życie adnotacja:

Każdy Admin jest zobowiązany do przestrzegania regulaminu!

Traktowany jest jak zwykły gracz!

Obowiązują go te samo kary!

Nie stosowanie się do powyższego wzoru będzie karane ostrzeżeniem.

Więc na dobrą sprawę admin z miejsca się kwalifikuję na kopa ze stołeczka.

Pozdrawiam Michał. Niech moc będzie z Wami! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy też już sporo razy widziałem, oczywiście wszystko pisane na hudzie, aby każdy gracz widział że admin to jest gość z którym nie warto zaczynać. Do tego dochodzą bezsensowne wiadomości do jednego z graczy na środku ekranu typu idę po piwo, czy zabiłeś mnie na farcie. Wszystko to składa się w jedno, normalni odchodzą a dzieci przychodzą. Bez rzucania nickami i tak większość wie o jakie osoby chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamykam ten Wasz spam. W następnej skardze proszę o to, żeby wypowiadały się osoby upoważnione, oraz do tego kompetentne.

(Oczywiście ktoś kiedyś otworzy i rozpatrzy).

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...