Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

GZEH

Problemik

Polecane posty

Witam

Przejdę odrazu do tematu , mam taki problem że podczas gry w counter strike obojętnie na jakim serwerze cs samemu mi się minimalizuje do pulpitu podczas gry tak co 5, 10 , 15 min około ..... nie wiem czy to ma wpływ windows 7 jakieś skróty klawiszowe są czy co , czy poprostu mam jakieś aktualizacje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź skrót klawiszowy pod shift

Może jeszcze jakiś program masz aktywny i cały czas próbuje np. się zaktualizować ale to musisz sprawdzić w konsoli komendą msconfig zakładka uruchamianie i tam sprawdzić co masz uruchamiane podczas włączania systemu i co działa w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciezko jest na tym windowsie 7 , otworzyłem to okno ale tam jest tyle tego że uuu , ciężko jest cokolwiek poszukać .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grasz możliwe że masz uruchomioną przeglądarkę i zrytego csa i ci się Minimalizuje , ja mam tak minimalizuje csa aby wbić na forum potem minimalizuje przeglądarkę i mi się włącza cs i też nie wiem od czego to jest. Wez spróbuj poprostu odinstalować csa i zainstalować.

Czytałeś w ogóle bocian co on napisał? Idź spać.

Możliwe, że jakiś program wykonuje akcje w tle, aktualizacja, przez co Ci się minimalizuje. Sprawdź co tam śmiga i co może zakłócać Twoją grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...