Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

gameboy88

roX prosba o rozpisanie dema

Polecane posty

Twój nick z gry: roX

Twój SteamID: STEAM_0:0:437727265

Twoje IP: 31.6.180.149

Kiedy zbanowany (04.09.14 10:40

Powód bana: Wstaw ssy na cs-staraszkola.pl

Link do screenshotów: http://wyslijto.pl/plik/iso42ki8x1

W regulaminie forum mam 12h na wstawienie ssów.

Oxe nie jest tajemnicą że polujesz na mnie już od miesiąca i zachowujesz się jak dzieciak wrzucając mi na serwerze. Więc proszę rozpiszcie mi demo dajcie do oceny na bl a nie Ty wielki znawco haxów i regulaminu zamykasz temat bez podstaw nie. Proszę tylko Ty tego nie oglądaj bo jestes stroniczy po za tym sądze że nie masz zielonego pojęcia o haxach i jak się dema ocenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że udzielam się w temacie ale problem czasu jaki gracze mają na wstawienie ssów był już poruszony. Nasze prośby o zmniejszenie zostały odrzucone i "z góry" padł nakaz 12h. Okej jest 12 godzin gracz wstawił raz ssy z jednym zmienionym by zmieścić się w granicach hostingu po czym wstawił wszystkie 5 w czasie 12h od otrzymania bana. Jeśli mamy być sprawiedliwi to niech ta sprawiedliwość działa w obydwie strony. Rozpiszcie chłopakowi demo albo dajcie na BL tak jak było w sytuacji z GZEH-em. Równie dobrze można zbanować każdego z nas pod pretekstem "wystarczającej ilości czasu na przerobienie ssów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

|Wysłany: 2014-09-03, 22:29 ROX

Twój nick z gry: Free Your Mind

Nick Czitera: Rox

Jego Steam iD: NS

Ip Czitera::31.6.180.149

Twój SteamID:ns

Twoje IP:91.233.157.160

Dowody:

Demko 1: http://305679.hltv2.pukaw...-1409598120.zip

Demko 2: http://305679.hltv2.pukawka.pl/dd2-1409012133-de_dust2-1409599980-1409601780.zip

Stwierdziłem że skoro u Was gram, to pozbędę się kilku cziterów ( Vipów Adminów)

Rozpiska:

Demko 1:

23:00- Co to miało być? Modelowo Kolego ( rekaw widac dopiero jak juz jedziesz po modelu+ szejk celownika po strzale przes drzwo= aim)

25:50- Widział model ( patrzył na niego). W każdej akcji wchodził normalnie w trupa- tutaj stanął i myślał jak to zrobić żeby było ,,czysto". Spalone

Demko 2:

1:30- Dla mnie dziwna akcja. Moim zdaniem dosyć że widział dokladnie ilu jest przeciwników ( ale mógł słyszeć akurat) to strzelał w klate a trafiał w głowe...

Moim zdaniem aim, ale nie udowodnie bo to nie POV

2:15-hahah popatrzył na model przez sciane ( już widział że tam siedzi) po czym wszedł i odrazu nacelował na model. Modelowo znów

4:25- tu chyba nie trzeba niczego komentować...Najlepsze że miał nadzieję że kolega zdradzi pozycje ct i będzie czysto ale....trudno się mówi, a nóż nikt mnie nie obserwuje- w koncu mam Vipa i bodaj admina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popraw link do 1 demka

[ Dodano: 2014-09-05, 18:16 ]

Demko 2

1.30 wyjście z anarchi czysto

2.15 1 sek przed wejściem oddany strzał z usp i szybka reakcja czysto

4.28 czekasz aż kumpel z TT wyjdzie i będzie robił za tarcze ale nie mogłeś się doczekać i spaliłeś a typek cicho siedział

Jeszcze 2 takie sytuacje jak 4.28 i porzegnał byś się ze steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4:29 czysty standardowa pozycja, masz racje jeszcze takie 2 ( bo można ją ocenić różnie ) i dostał bym bana. Ale jak myślę wiesz dema przynajmniej kiedyś oceniane były na 3 bardzo podejrzane akcje na jednej granej mapie czyli 24 lub 30 rund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4:29 czysty standardowa pozycja, masz racje jeszcze takie 2 ( bo można ją ocenić różnie ) i dostał bym bana. Ale jak myślę wiesz dema przynajmniej kiedyś oceniane były na 3 bardzo podejrzane akcje na jednej granej mapie czyli 24 lub 30 rund.

Jasne czysty wyczekiwałeś kolesia wiedziałeś że tam jest myślałeś że twój kumpel z TT szybko wyjdzie a ty sobie go na luzie zabijesz i nie chciałeś do tego dopuścić aby to CT cię zabił więc się spaliłeś. I po tej sytuacji w następnej rundzie już cię nie było bo wiedziałeś że cię zbanują za wh i rozpiszą gdybyś grał do końca mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheh tak bo ja patrzę kiedy mnie zbanujecie ^^ daj to na bl bardzo chętnie zobaczę ich opinie. Gdybym miał skana raczej wychylił bym się z awp i go zabił bo bym wiedział że mam wszędzie czysto. Musisz pamiętać że to nie cw/ esl a ffa i jestem pewien że gdy przeglądne kilka Twoich dem znajde podbne akcję ponieważ tego nie bierze się na poważnie tylko się często po prostu coś robi. Gdyby to był np esl taka sytuacja nie miała by miejsca ponieważ taki strzał w skrzynie zdradził by moją pozycje.

btw. "wyczekałeś kolesia" chodzi Ci o to że sprawdziłem jeszcze plecy ? Tak ten strzał w skrzynie był podejrzany ale nie spalony i wiesz że na bl to potwierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam decyzja w twojej sprawie zostanie podjęta w najbliższym czasie.

Zbanowany za modyfikację screen + na naszej serwerowni masz zbanowanego jeszcze jednego STEAM_0:0:43772726 http://bans.cs-staraszkola.pl/ban_list.php?bid=9376

_ban

_close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...