Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ZiggyX

ROX

Polecane posty

Twój nick z gry: Free Your Mind

Nick Czitera: Rox

Jego Steam iD: NS

Ip Czitera::31.6.180.149

Twój SteamID:ns

Twoje IP:91.233.157.160

Dowody:

Demko 1: http://305679.hltv2.pukawka.pl/dd2-1409012033-de_dust2-1409596380-1409598120.zip

Demko 2:http://305679.hltv2.pukawka.pl/dd2-1409012103-de_dust2-1409598180-1409599920.zip

Stwierdziłem że skoro u Was gram, to pozbędę się kilku cziterów ( Vipów Adminów)

Rozpiska:

Demko 1:

23:00- Co to miało być? Modelowo Kolego

25:50- Widział model ( patrzył na niego). W każdej akcji wchodził normalnie w trupa- tutaj stanął i myślał jak to zrobić żeby było ,,czysto". Spalone

Demko 2:

1:30- Dla mnie dziwna akcja. Moim zdaniem dosyć że widział dokladnie ilu jest przeciwników ( ale mógł słyszeć akurat) to strzelał w klate a trafiał w głowe...

Moim zdaniem aim, ale nie udowodnie bo to nie POV

2:15-hahah popatrzył na model przez sciane ( już widział że tam siedzi) po czym wszedł i odrazu nacelował na model. Modelowo znów

4:25- tu chyba nie trzeba niczego komentować...Najlepsze że miał nadzieję że kolega zdradzi pozycje ct i będzie czysto ale....trudno się mówi, a nóż nikt mnie nie obserwuje- w koncu mam Vipa i bodaj admina.

Jak chcecie więcej akcji piszcie. Mam jeszcze kilka perełek.

I to nie koniec moich ,,zgłoś czitera". Pojawi się tu jeszcze pare ,,vipów"

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo 1

23:00- Co to miało być? Modelowo Kolego // ( ja tam widzę jego rękę przyjrzyj się człowieku )

25:50- Widział model ( patrzył na niego). W każdej akcji wchodził normalnie w trupa- tutaj stanął i myślał jak to zrobić żeby było ,,czysto". Spalone // ( Po pierwsze słychać krok w trupie na blisko. Po drugie Ty raszujesz trupe z awp? To podziwiam. Po trzecie to standardowa pozycja).

Demo 2

1:30- Dla mnie dziwna akcja. Moim zdaniem dosyć że widział dokladnie ilu jest przeciwników ( ale mógł słyszeć akurat) to strzelał w klate a trafiał w głowe...

Moim zdaniem aim, ale nie udowodnie bo to nie POV // ( to zostawię bez komentarza i myślę że chodzi Ci o akcje ponad 2:00 bo 1:30 to ja nie żyłem )

2:15-hahah popatrzył na model przez sciane ( już widział że tam siedzi) po czym wszedł i odrazu nacelował na model. Modelowo znów // - ( hmm nie wiem czy to wogóle oglądałeś i grałeś kiedykolwiek w cs'a ale to chyba było pewne że tam będzie po fleshach chyba że miałem po prostu pobiec prosto ^^ )

4:25- tu chyba nie trzeba niczego komentować...Najlepsze że miał nadzieję że kolega zdradzi pozycje ct i będzie czysto ale....trudno się mówi, a nóż nikt mnie nie obserwuje- w koncu mam Vipa i bodaj admina. // ( a tu nic nie widzę wszystko czysto ale ma wrażenie że może link do 2 dema to nie ten bo mi wogóle czasy się nie pokrywają )

Proszę Cię jeżeli Ty byłeś gdziekolowiek AC to chyba już rozumiem dlaczego już nie jestes. // pozdrawiam roX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugie demo musialem pokickac. Wieczorem wstawie link do prawidlowego dema.

Jestes spalony bo patrzysz sie po modelach. Może nie celownikiem, ale masz fajne reakcje co mnie strasznie bawilo.

W 2 demu sa akcje gdzie masz info od boga.

W demku nr 1 w trupie nie bylo slychac krako, a przynajmniej ja mam świetne słuchawki, sam gram na sluch i tego bym za cholerę nie uslyszal

Tlumaczysz ze z awka nie raszujesz trupa. Dziwne ze później zraszowales jak nie było tam nikogo

[ Dodano: 2014-09-04, 13:55 ]

Sorki za spam ale nie da rady edytowac.

Poprawny link do 2 demka: http://305679.hltv2.pukawka.pl/dd2-1409012133-de_dust2-1409599980-1409601780.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok widze że nikt nie chce się tym zająć. Dodam tylko:

Demko 1:

-Kawałek rękawa widać było dopiero jak już jechałeś chamsko po modelu ( na zwolnieniu 1/4 oglądałem). Skąd wiedziałeś że tam był i jechałeś w dół? Po drugie strzeliłeś idealnie w głowe a na zwolnieniu do 1/4 widać jakc celownik zaszejkował. Masz aima na 100%

- W trupie NIE SŁYCHAĆ BYŁO TAMTEGO. Kucał i kampił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...