Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wiruss

Skarga na SlitasnyKoffciuPozaKontrolom.

Polecane posty

Proszę zróbcie coś z tym ... Nie moze tak byc . Slitasny wyzywa graczy an servie jak go dedna lub cos w tym stylu ... Niestety nie mam wycinki z konsoli ale mysle ze to ktos potwierdzi ... Proszę zrobcie cos z tym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyzio, co Ty za nagonkę na mnie z Panem Wiruss, chcesz zrobic? :)

Takie nagadywanie na mnie, bez dowodów to też nieładne i dziecinne zachowanie. Tylko dlatego ze Cie zaczepiam z miłości? <3

Poza tym troche nietrafiona skarga. Wirussa nie widzialem nigdy na serwie, całe wczoraj załatwiałem sprawy w mieście i nie grałem :( Ale nie gniewam sie. Kiedyś zostaniemy kumplami na dobre i na złe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dyzio to jest wogole nie ogar cisnie mi ze mnie zbanuje jak go zabije admin a zero profesionalizmu zapytaj sie go czy zna regulamin bo jak na razie trzeba mu go pisac jak sie gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dosyc czesto ostatnio gram i mam przekroj adminow jak pracuja no to cpt.price i slitasny magafiks sa dosyc czesto na serwie i sie spisuja natowmiast dyzio tak:

1 mialem sytuacje ze fakt faktem kampilem na nozu przy hostach ale bylem w TT!!! na co dyzio mnie zaczol uderzac zebym nie kampil dodam ze bylem ostatnim tt w rundzie. po czym jak zobaczyl ze wszyscy po nim jada na czacie co to robi stwierdzil ze jego brat byl na kompie.

2 mialem sytuacje ze trzymalem he w reku czekajac na 2,50 ale ktos tam wyskoczyl z przciwnego teamu i musialem wyrzucic he przed 10 sek. no i dyzio przypadkowo dostal z tego he i oczywiscie zbanowal mnie no trudno zdarza sie. ale na nastepnej mapie dyzio dostal rzut blackdeada i co ? i rzucal caly czas z premedytacja przed 10 sek. i nie zwracal uwagi na to zeby przestrzegac regulaminu. byl jeszcze jeden admin na mapie wtedy ale stwerdzil ze nie bedzie banowac admina. no nie porozumienie

3 sytuacja to taka ze gramy na jakas mape wchodzi dyzio po czym stwierdza ze zmieniamy mape robi jeden vote ktory nie przechodzi za minute nastepny vote ktory nie przechodzi, i za chwile znowu to samo , za 4 vote wszyscy daja juz ok zeby vote przeszedl bo dyziowi sie mapa nie podoba i nie da spokoju.

moim zdaniem jest jeszcze za mlody na adma . i staje po stronie slitasnego bo cos mi sie wierzyc nie chce zeby wyzywal ktoregos z graczy. nigdy czegos takiego nie zauwazylem. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...