Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

OxEdaN2

OxEdaN2

Polecane posty

Imię Sebastian

Nick: OxEdaN2

Wiek: 25

Byłeś już w UnBan Team?: Nie

Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: To nie jest nic wielkiego taką rzecz można wykonać będąc w pracy

Kilka zdań o sobie:Zacznę od tego że mam odpowiednią wiedzę co do tego aby być w UB Team. Gram wieczorami na serwerze dużo osób mnie zna także z TS na którym często się pojawiam. Poświęcenie czasu na sprawdzenie ss nie jest dla mnie kłopotem ponieważ moja praca jest bardzo elastyczna także nie będzie to kolidowało. O sobie pisać nie lubię do wszystkiego podchodzę z dystansem nie oceniam pochopnie ludzi mam realistyczne spojrzenie na świat jestem skrupulatny oraz dokładny. Moim atutem jest wiedza, spostrzegawczość, dokładność, sumienność oraz elastyczność. Pozdrawiam oraz Good Luck :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje tygodniowe, wyjaśnione tematy sprawdzając screeny które według bovera i enza były czyste, po to aby żaden amator painta nie mógł grać na serwerze używając wspomagaczy. Jego staż o którym świadczy steam z 2003 roku mówi sam za siebie, że zna się na rzeczy. Potwierdzeniem tego że konto należy od początku do niego są umiejętności które pokazuje na serwerze.

Oczywiste tak, tylko on zaprowadzi porządek w dziale unban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że można dać szansę. :3

- wiek, +

- podanie mnie przekonało, +

- skoro dla Ciebie to nic wielkiego to pewnie sobie poradzisz. +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na NIE:

- Staż

- Ilość postów

-Nie byłeś nigdy w UBT, a twierdzisz, że to jest prosta robota, którą można wykonywać w pracy O.o

-Czas spędzony na forum. Chcesz zrobić porządek w dziale UBT?, Mając 14h na forum nawet tam nie pierdniesz...

- Wziąłeś się przysłowiowo "z dupy", jesteś świeży i od razu chcesz zabłysnąć.

Przykro mi, że musiałeś usłyszeć ode mnie słowa krytyki.

A teraz plusy:

+ Wiek

+ Steam

+ Podanie napisane sensownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na NIE:

- Staż

- Ilość postów

-Nie byłeś nigdy w UBT, a twierdzisz, że to jest prosta robota, którą można wykonywać w pracy O.o

-Czas spędzony na forum. Chcesz zrobić porządek w dziale UBT?, Mając 14h na forum nawet tam nie pierdniesz...

- Wziąłeś się przysłowiowo "z dupy", jesteś świeży i od razu chcesz zabłysnąć.

color=ccc]

Powiem tyle: Może i nie był nigdy w UBT, ale co za różnica? Obsługiwać amxbans nauczy się za pierwszym razem, bo to prosta robota. Staż i posty się nadrobi. Podanie przekonujące i sądzę że gracz poradzi sobie, bo z tego co widać wie co się dzieje. Kolega wyżej napisał, że steam 2k3(o ile własny) to aż szkoda odrzucić podanie, bo obecne UBT w większości nie ma pojęcia o grze. W 11 lat sporo się idzie nauczyć, m. in. przerobione ss, demka, spalone/czyste taktyki i skany - bo tutaj dużo osób się gubi i od razu jest stwierdzenie "wh".Jak najbardziej TAK i powodzenia.

## Oxedan nabij te 100 postów w gry i zabawy, nie zamykaj przeglądarki, niech cały dzień i całą noc będzie forum w tle - dostaniesz rangę ! Brawo za logikę tutaj. Ważniejsze jest doświadczenie, a nie jakieś bezsensowne 100 postów na forum i nabite z dupy godziny. "Co z tego, że 2k3?" Heh, na pewno taka osoba ma większe szansę i dużo wyższe doświadczenie niż taka, która gra od 2/3 lat. Śmiech nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Nie

-Aktywność Godzin: 15,2

-Posty -18

Nie spełniasz większości warunków chyba jako jedyny warunek który spełniłeś na 100% to wiek xd\

+ Nie interesuje nas twój zasrany Steam od 2003 roku . Nas interesuję spełnienie wymagań . A ci co dają ci TAK to po prostu "Nie będę już wyzywał" Bo się fochną na mnie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KarQ też kiedy dostał moderatora aktywnością nie grzeszył - tak samo z postami.

Chłopak wydaje się ogarnięty, widać że ma pojęcie o grze.

Można spróbować - tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopowiem jedno zdanie

Ja oferuje wam swoją wiedzę i doświadczenie zdobyte przez wiele lat grając w cs, a waszym jedynym problemem jest to że mam mały staż mało postów i że mało siedzę na forum to ja przepraszam że złożyłem podanie. Jeśli wy patrzycie tylko na te 3 rzeczy to nie dziwcie się że taki bover i Eznzoo dają ub osobie która przerobiła ss. Jeśli stawiacie egzystencje na forum wyżej niż wiedzę i doświadczenie to jest taka sytuacja a nie inna. Good Luck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady,co z tego ze gra od 2003r? ; o

wazne jest to,ze nie spelnia wymagan..

-twoja aktywnosc jest zerowa

-posty,moze i nie sa wazne na ta posade,ale skoro w wymaganiach jest to jasno napisane,to trzeba sie tego trzymac ; )

-wypowiadasz sie w swoim podaniu,istnieje taka opcja jak "edytuj post/temat" ; )

-Mnie podanie nie przekonuje,niestety ale po tym jak napisales,ze nawet w pracy mozesz sprawdzic ss'y,to uznalam ze bedzie to sprawdzane w pośpiechu,a nawet niesprawdzane ;) UBT jest jedna z waznych rang na tej sieci,wiec uwazam ze taki ktos jak Ty,nie powinien byc przyjety,co swiadczy o tym twoj staz z siecia ; )

Pozdrawiam.

Edit

dla Ciebie staz jest niewazny ; o Chyba administracja musi jakos zdobyc twoje zaufanie fuck logic ;_; Moze i ta siec potrzebuje doswiadczenia w takich rzeczach jak dawanie ub graczom,ale potrzebuje tez zaufanych,oraz stalych graczy forum ; ) Informacje,ktora napisales w podaniu odnosnie pracy,mogles zostawic dla siebie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Nie

-Aktywność Godzin: 15,2

-Posty -18

Nie spełniasz większości warunków chyba jako jedyny warunek który spełniłeś na 100% to wiek xd

To samo zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+ wiek

+ zna się na rzeczy

- aktywność bardzo słaba, ale myślę, że będzie większa :)

na TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...