Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

gameboy88

Propozycja :D

Polecane posty

Nie wiem czy już to było czy nie nie chce mi się czytać wszystkiego.

Propozycja pierwsza:

Zabierzcie mod z amx'a który pokazuje hp zabrane przeciwnikom przy trafieniu.

Dlaczego pytacie?

Ah już mówię, a to dlatego że psuję to całą zabawę i daje za dużo informacji. Strasznie ogranicza to gre, brak jakiegokolwiek zaskoczenia.

Po drugie utrudnia to łapanie skanerów z tego powodu że każdy może powiedzieć strzelałem w tą ściane 10 minut bo tam zabrałem mu 10hp :/

Propozycja druga

Wiem że nie przejdzie ale napisze.

Moim zdaniem Vip nie powinien dawać dodatkowego hp, a przynajmniej nie z początku. Ja bym zostawił dodatkowe życie za zabicie przeciwnika ale hp startowe ustawił na 100.

pozdrawiam 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za tym aby wywalić mod który pokazuje hp to jest według mnie nie potrzebne i za bardzo ułatwia grę a co do drugiej propozycji może zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za obiema propozycjami, gdyż pokazywanie obrażeń zbyt znacząco ułatwia grę, a vip który ma na starcie 115 hp zyskuje zbyt dużą przewagę nad innymi graczami i to może odstraszyć nowych graczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc co do pierwszego zgadzam się z tobą by usunąć to ponieważ każdy gracz może go sekanować i wie 100% że tam jest. Co do drugiego to nie ten vip jest w sam raz na moda dd2. Pozdrawiam Arek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takjak napisał Szyberek.

Obie propozycje są bez sensu.

A autor tematu nastepnym razem przed założeniem wątku niech się zapozna z już istniejącymi, żeby nie robił syfu dublikatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie! Widoczne obrażenia są bardzo dobre, poza tym jeśli ktoś umie trochę skanować i ma dość dobre słuchawki da się usłyszeć, czy cokolwiek się przeskanowało. Mimo wszystko... Bardzo pomocne jest to widzenie HP. Co do drugiej propozycji fakt - można by to zmienić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...