Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Janek1221145

Janek ban

Polecane posty

Twój nick z gry: Janek

Twój Steam ID :VALVE_0:4:956310000

Twoje IP: 89.161.92.219

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 26.08.2014 - 11:56:24

Powód bana: Aktywny

ssy- ssy 'ów zadnych nie dostalem ani aktywnego też nie mam, prosze o unban poniewaz nie mam aktywnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Janek1221145, przykro mi ale nie mogę znaleźć tego demka, jeżeli ci zależy to możesz jeszcze sprawdzić http://cs-staraszkola.pl/zglos-czitera-vf200.htm, może przeoczyłem. Poczekam na wypowiedź Arcego, niech on się wypowie bo to on dawał bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demka są przechowywane przez 7 dni, jeżeli od razu nie złożysz odwołania, później nic nie zrobisz. Arcy nie ma się co wypowiadać, ban zostaje i zamknij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ban od Arcymistrza dostałem na innym serverze a dzisiaj dostalem aktywny na only dd2 a tam nie mialem bana więc?...

[ Dodano: 2014-08-26, 12:53 ]

i pozatym grałem codziennie normalnie na servie a dzisiaj nagle ze aktywny to kiedy niby zrobili mi demko??? przeciez gdyby w ciągu ostatnich 7 dni to bym widział a nic nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana 18.08.2014r. o godzinie 17:54. Od bana za czitowanie się nie odwołałeś ale za aktywny już tak. Jakbyś jeszcze 2 dni temu napisał to byś miał rozpisane demko, dziś nic nie zrobisz. Życie jest trudne, musisz się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, mógł zostać dodany przez amxbans jeżeli tak jak mówisz, dostałeś go na innym serwerze. Amxbans nie jest połączony ale bany przechodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aa dobra moja pomyłka pamiętam cb ub nie będzie za oszustwo, na wm i dostałeś bana perma i teraz na wszystkich jesteś zbanowany.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...