Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

19Majsteer

WolF na moderatora ^^

Polecane posty

Imię: Mateusz

Wiek: 16 lat

Cztery zdania o sobie: Nazywam się Mateusz mam lat 16 . Mieszkam województwie ¦ląskim i chodzę do gimnazjum i za nie długo pójdę do 3 klasy . Interesuję się Piłka Ręczna i chodziłem do klubu i bardzo lubię je¼dzić na deskorolce :3 . Jestem miły , nie przeklinam tak często , Jestem ogarnięty a nie takie dzieci tylko spamują na forum i byle jakie posty piszą .

Miałeś moderatora na innym forum?: Niestety nie , ale szybko ogarnie tą posadę :D

Dlaczego chcesz zostać moderatorem (minimum 3 zdania): No chciałbym pomagać Blackowi w rożnych sprawach . Zamykać głupie tematy i karać userów . Nie lubię ktoś łamie regulamin naszego ulubionego Forum i shoutboxa . I jeszcze coś dodam bardzo dobrze znam regulamin forum i shoutboxa :p

Co zrobisz jeżeli Twojego przełożonego nie będzie, a ktoś będzie miał problem?: No to chętnie mu pomogę i postaram się pomóc mu moich własny siłach . I nie podam się bez rozwiązania problemów .

Kontakt (gg, FB, Skype, Steam): Moje gg to 45526772 , Facebooka nie podam bo nie będe potem nerwówać się ktoś moje zdjęcia publikuje albo moje informacje . Steam wolfx971 .

5 reklam Forum: narazie nie mam reklam forum ale ja będę miał to odrazu wyśle na pw Blackowi .

Pozdriawiam WoLF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Ja jestem na tak. Dobrze sprawuje się jako admin PB to myślę, że z tym też sb poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Połowę podania podobne do mojego o.O ,ale okej...

-4,9h spędzonych na forum..Wymagane 15h.

+posty

+wiek

+/- podanie

-reklamy

I nie podam się bez rozwiązania problemów .

poddam* :)

Jestem ogarnięty a nie takie dzieci tylko spamują na forum i byle jakie posty piszą .

Ja nie widzę na forum żadnych dzieci.. i po za tym sam czasem spamujesz na hydepark

Zamykać głupie tematy

zazwyczaj nie ma głupich tematów,ale okejos ;3

+staż na sieci

+miły

+/- w miarę ogarnięty ;)

Moja wypowied¼ jest na malutkie tak,dlatego że jest tylko dwóch moderatorów i to jest na twoją korzyść.. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie jest on dobrym adminem na pb ale to oczywiście moje zdanie . Moderatorzy są 2 + 2 J@ i 1 H@ moim zdaniem to powinno wystarczyć bo i tak ciągle ktoś z nich siedzi na forum . Neutral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...