Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wujek Samo Zło

Propozycja

Polecane posty

Cześć, mam taką propozycję odnośnie tego żeby Admin który da bana na serwerze , z powodem weźmy np: "czitujesz" , nie musiał rozpisywać dema, ponieważ na serwerze jest HLTV. i moim zdaniem powinni oglądać to ludzie którzy dają Ubt.

powód jest taki że my działamy na serwerze a oni na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze admin powinien patrzyc pare dobrych rund zanim da bana...dlatego wie ktore akcje sa przypuscmy spalone i on powinien rozpisac demo a UBT oglada te rozpisane minutyi podejmuje decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, lecz można również zrobić że kto dostał bana "Czitowanie" a się z tym banem nie zgadza to rozpisuje demko z tej mapy sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admin banuje gracza to wie jakie akcje będą na demku, skoro dał powód za czitowanie bedzie wiedział co gdzie i jak. Wtedy opisane demko sprawdza ubt. Nie mam zamariu domyślać sie o jakie akcje chodzi bo adminowi nie chcę wejść się na forum, opisanie demka zajmuje 5 minut max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE, bo admini mogą zacząć dawać same powody "czitowanie" a ubt siedziałoby caly dzien ogladając demka i je rozpisywac -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. UBT i tak mają prace przy oglądaniu screenów. Admin banujący najlepiej wie po jakich akcjach stwierdza, że gracz nie gra czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Propozycja odrzucona. W ten sposób przynajmniej sprawdzamy, który admin patrzy na forum. W ten sposób co chciałeś zaproponować to admini tylko by dawali bany z powodem "Czitujesz".

Zamykam.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony admin się nie rozdwoi ale ubteam też ma dużo roboty jednak sądzę że jak adminowi się nie chce robić ssów to powinien demko rozpisać chyba że widać perfidnie aim/sh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...