Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

AreS DD2

Podanie by AreS

Polecane posty

Imię: Jakub

Nick: AreS[FREE]

Ile masz lat: 16

Ile grasz w cs`a: 5-6 lat

Byłeś już administratorem serwera?: Miałem administratora na dwóch serwerach serwerowni 4Players (FFA/COD), także były administrator na serwerze 3mod.pl western mod.

Znajomość amxx w skali od 1do 10: 6/7

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): http://steamcommunity.com/profiles/76561198038749869/

Posiadasz działający mikrofon: Tak :)

Płatność (SMS/ Przelew): SMS

Dlaczego ty?: Gram na waszym serwerze od kilku dni. Od tego czasu zauważyłem że dużo osób grają na wspomagacz typu aimbot czy wallhack. Przez to nowi gracze zniechęcają się do gry na waszym znakomitym western modzie i tracicie po prostu userów. Chciałbym wprowadzić porządek na serwerze. Jestem miłym i ogarniętym chłopakiem. Zawsze swoje stanowisko traktuje poważnie i podchodzę do wykonywania danej czynności na 120%. Jak już wspomniałem wyżej na serwerze BRAK ADMINISTRACJI. Kiedy bym nie wszedł nie ma administratora. Raz czy dwa widziałem tam Admina VENOM, ale to inna bajka. Zapewne moje podanie zostanie odrzucone ponieważ jest za krótki staż ale chciałbym wam pomóc ogarnąć cheaterów :)

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: http://steamcommunity.com/profiles/76561198038749869/ bądź nr. telefonu po kontakcie na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arcymistrz wiem że takie składanie od razu podania jest głupotą ale powiedz co pozostaje jak brak aktywnej administracji na serwerze, raz na jakiś czas VENOM wejdzie a tak to ciągle widuje tam aimboty bądź wallhacki? Grać się nie da... Przez takich graczy z rankingu 60 spadłem do 124 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nie, konto od dzisiaj, gt powalające...

Reklamujesz inne sieci nawet się nie łódź, że Ci się teraz uda xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci dał szansę chłopaku bo jesteś ogarnięty i widzę Ciebie prawie zawsze jak jestem na serwerze a grasz od nie dawna :3

TAK !

+ Ogarnięty

+ Steam

+/- Czas na serwerze / Nadrobi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można dac ci szansę powody:

- amx

- wiek

- dobij do 300 minut (wymaganie 8 h)

po za tym jak by ktoś czytał podstawowe informacje z wymogami to by zauważył że pisanie postu typu

- konto do podania (jest nagradzane warnem tak jak bezsensowne wypowiedzi)

dajmy mu szanse!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...