Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Szyberek

Murzyn ZDR " Otoczenie przykład dało "

Polecane posty

' Razem z dumą szacun wzrasta, a na wolce było różnie

raz wydawał rozkazy inne wykonał posłusznie '

iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/73QO9ipkurY?feature=oembed" frameborder="0">

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Ty cytujesz mając 14 lat. Nie wiem dlaczego jarasz się kawałkami o których nie masz żadnego pojęcia ani nie możesz się z nimi utożsamić. Chyba nie masz na myśli wydawania rozkazów, mamo chcę jeść. I wykonywania innych w stylu wynieś śmieci. Na prawdę nie wiem co napisać, bo i tak nic tego nie zmieni. Komentujcie dalej na YT czternastoletni prawilniacy, pisząc czego to wy nie przeżyliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Ty cytujesz mając 14 lat. Nie wiem dlaczego jarasz się kawałkami o których nie masz żadnego pojęcia ani nie możesz się z nimi utożsamić. Chyba nie masz na myśli wydawania rozkazów, mamo chcę jeść. I wykonywania innych w stylu wynieś śmieci. Na prawdę nie wiem co napisać, bo i tak nic tego nie zmieni. Komentujcie dalej na YT czternastoletni prawilniacy, pisząc czego to wy nie przeżyliście.

Spokojnie człowieku ;).

Skąd wiesz jak mam w domu, jak żyje jakie mam znajomości i z kim jestem?

Nie wiesz nic o mnie, więc się tak nie unoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoim życiem jest to forum a nie ulica. Jakbyś to tylko wysłał to by było w porządku bo każdemu się może podobać, jednak ty cytujesz losowo wybrany fragment tekstu, wybrany pod kątem aby wypaść groźnie, żeby dać komuś do myślenia, o szyberek bla bla bla. Nie, nie dałeś nikomu nic do myślenia bo każdy Cię rozkminił więc przestań pozować na kogoś kim nie jesteś. Skończyły się czasy kiedy zamiast na facebooku trzeba było wyjść z domu, Ty teraz wchodzisz tylko na tablice i kręcisz scrollem jak uzależniony, czytając co Twoje ziomki piszą nowego. Dobrze, wychowuj się na dobrej muzyce ale to Ty się nie unoś bo gdy wyjdziesz z domu internetowy świat się skończy, Twoje marzenie o gangsterce pryśnie z dźwiękiem zamykanych drzwi od klatki. Wtedy się obudzisz i stwierdzisz że nie jesteś Murzynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...