Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Edzioo ;)

Edzioo ;) Podanko

Polecane posty

1. Nick w grze: DJ EdeK |El3ctr0|

2. Wiek: 16 lat

3. Platforma (Nonsteam/Steam): NonSteam

4. Skala znajomości AMXX(zgodnie ze skala !): 8/10

5. Kontakt GG, Steam: skype: Skype: patryk.dec GG: 47730220

6. Płatność (SMS/Przelew/Reklamy): SMS

7. Dlaczego chcę zostać adminem?: Kiedy gram na serwerze są cziterzy chciałbym im zapobiec. Byłem już adminem na innych sieciach więc mam DOBRE/BARDZO DOBRE doświadczenie w byciu adminem. Umiem ogarnąć ludzi którzy są na serwerze sam. Jestem miłym i wyrozumiałym człowiekiem.

8 Kilka słów o sobie: Na imię mam Patryk lubię grać w cs'a i interesuję się sportem.

Myślę, że dokładnie rozpatrzycie moje podanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie

+ amx

- steam

- wiek

Byłem w tym momencie na serwerze tak samo jak slitasny i potwierdzam że ktoś twierdził że masz 11 lat. Sory ale 11 lat to o wiele za mało na adma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

jestem na nie konto tylko dla podania,brak steama,aktywnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś na serwie dzisiaj powiedział, że jest Twoim sąsiadem i że masz 11 lat i jezeli beda na serwie 11 letni admini to zrobi sie wielki burdel. Szkoda ze screenu nie zrobilem miałbym dowód. JEDEN DYZIO WYSTARCZY <3

tak czy inaczej

- za domniemane kłamstwo,

- widziałem Cie moze raz na serwerze, podejrzewając wh. Nie bylem jednak pewien i nie zdazylem zrobic ssów,

+ - jezeli klamales z wiekiem (prawdopodobnie), to mozesz rowniesz klamac z amxem. 8/10 to duzo. zrobiłbym jakiś quizik. Poza tym chetnie bym Cie zobaczyl na jakims zdjeciu, portalu spolecznosciowym, który udowodniłby Twoją tożsamosc.

no na nie no :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując z wypowiedzi innych, a także z twojego podania sądzę, że nie nadajesz się jeszcze na admina.

Jeżeli faktycznie tak nakłamałeś w tym podaniu to niestety nie jesteś godny zaufania i nie można powierzyć ci takiej "władzy" jaką daje admin. Tak więc nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nick w grze: DJ EdeK |El3ctr0|

2. Wiek: 16 lat

3. Platforma (Nonsteam/Steam): NonSteam

4. Skala znajomości AMXX(zgodnie ze skala !): 8/10

5. Kontakt GG, Steam: skype: Skype: patryk.dec GG: 47730220

6. Płatność (SMS/Przelew/Reklamy): SMS

7. Dlaczego chcę zostać adminem?: Kiedy gram na serwerze są cziterzy chciałbym im zapobiec. Byłem już adminem na innych sieciach więc mam DOBRE/BARDZO DOBRE doświadczenie w byciu adminem. Umiem ogarnąć ludzi którzy są na serwerze sam. Jestem miłym i wyrozumiałym człowiekiem.

8 Kilka słów o sobie: Na imię mam Patryk lubię grać w cs'a i interesuję się sportem.

Myślę, że dokładnie rozpatrzycie moje podanie.

A więc zacznę wszystko po kolei ;p

1. Nick na serwerze . Zgadza się.

2. Wiek 16 ?? o.O 22.02.2002 (twoja data urodzenia :)) jak chyba każdy potrafi liczyć .

3. Zgadza się ;)

4. Zauważyłem błąd w skali jest 2 razy 7 ;) ale zgodnie z twoją odpowiedzią :umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz spore doświadczenie w edycji pluginów , co jest sporą nieprawdą gdyż jeszcze miesiąc temu chciałeś abym nauczył cię komend amxx . Daje ci 3 max 4.

5. Zgadza się.

6. Uczciwy koleś . Zapłaci :)

7. A więc do tej pory cię kryłem na innych serwerowniach bo pisałeś że masz 15 lat :). Zgadza się miałeś admina na 2 innych serwerowniach ;). Myślę że ogarniałeś .

8. Prawda :)

Myślę, iż należy ci się szansa gdyż każdy na nią zasługuje . Jestem za okresem próbnym :)

Tylko proszę cię przestań kłamać . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slitasny ty taki madry nie badz bo sam Wyzywasz graczy ;) nawet mojego kolege ze Szkoly , a po 2 nie mam 11lat tylko 14lat ... wiec Utkaj sie bo ty masz max 12/13lat... I wcale lepszy nie jestes, kiedys jak jak dostalem adma to musialem zbanowac Jednego za Wh i do tej pory nie wrzucil ss a ty dlatego mu nie zrobiles bo byl to twoj kolega ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Dyzio, to nie jest temat na takie komentarze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/jakubmapikowi , sprawdz mnie.

.

tylko dwie zbanowane przeze mnie osoby wrzucily ssy. Zbanowałem tak dużo, że aż mi smutno.

.

nie mam kolegów na tej serwerowni. Mam w realu kilku.

.

btw nie chce warna za offtopic, wiec załóżmy, ze jestem na NIE i odbiłem kontrargumenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...