Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gosciu

Skarga na bezmózga

Polecane posty

Mój Nick w grze:yeaS Gościu

Nick Admina/Gracza:Trzej Królowie Wielkich Miast?:

IP oskarżonej osoby:Nie posiadam:

Steam ID oskarżonej osoby:Nie posiadam:

Data,godzina, mapa zdarzenia:Dzis, kolo 11:00, sroda:

Opis Sytuacji:Gram sobie gram, i piszę, a tu ziomek do mnie takie coś... piszę mu, że sobie za dużo pozwala, a tu dostałem nagle kicka, wieć spoko, wbijam i piszę mu na u@ żeby ogarnął dupsko, a tu po chwili dostałem bana na 1 dzień

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:

http://speedy.sh/WKqBP/2014-08-13-00003.jpg
:
http://speedy.sh/n6YXy/2014-08-13-00001.jpg

O co prosisz: Proszę o wyjaśnienie sytuacji za co dostałem bana na ten 1 dzień, bo to jest chore, że admin może sobie pisać, robić co mu pasuję (prowokować) i jeszcze dostać bana za to, że racje miałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem świadkiem, wycinek z konsoli.Nic nie pokazuje żeby gracz obrażał tak aby dać bana aż 1 dzień (Konsola z tej mapki do czasu bana)

Ban nie słuszny, gracz nic obrażał a admin nie zachowywał kultury sam...

DEAD* DIOX TY KURWO #23 | HSNZ GAMING : JAK JA KOCHAM BOLE DUPSKA <3

Kirson killed yeaS Gościu with ak47

`Green ! killed 007 with deagle

Trzej Krolowie Wielkich Miast! killed PIOU with deagle

*DEAD* Trypak : Siemanko

MAZDA killed Trzej Krolowie Wielkich Miast! with m4a1

`Green ! killed Ardian :3 with awp

KimsoN killed QQQ with awp

*DEAD* DIOX TY KURWO #23 | HSNZ GAMING : KAEN TO GOWNO xd

|BlackMan| connected

[VIP] *DEAD* Trzej Krolowie Wielkich Miast! : ardian

QQQ is joining the Terrorist force

|BlackMan| is joining the Counter-Terrorist force

h0t_______ killed Sentex `[G]. with awp

*DEAD* Ardian :3 : Tak?

Oram Zydow killed Heniek FAJTER with m4a1

Everrest connected

gluchy ardian jestes czy cos? mowie plecy gali masz

[VIP] *DEAD* Trzej Krolowie Wielkich Miast! : Nie przeklinaj. Za omijanie cenzury jest ban.

*DEAD* QQQ : /rs

MAZDA (RADIO): Fire in the hole!

Everrest is joining the Counter-Terrorist force

Oram Zydow killed Kirson with m4a1

MAZDA (RADIO): Fire in the hole!

*DEAD* Ardian :3 : Slowa adminie. :3

KimsoN killed h0t_______ with awp

*DEAD* Zachlana Morda : diox a ty czego sluchasz?

*DEAD* Sentex `[G]. : /rs

Heniek FAJTER dropped

Heniek FAJTER has left the game

MAZDA killed Baba z MOPS-u with ak47

[VIP]Informacje o vipie /vip Lista: /vips

DIOX TY KURWO #23 | HSNZ GAMING has left the game

KimsoN killed Oram Zydow with glock18

`Green ! killed KimsoN with awp

[VIP] *DEAD* Trzej Krolowie Wielkich Miast! : Japa tam xd

QQQ has left the game

Zmien Nick connected

Unknown command: cl_rate

*DEAD* DIOX TY KURWO #23 | HSNZ GAMING : TETRIS>>>>>>KAEN

Zmien Nick is joining the Terrorist force

MAZDA (RADIO): Fire in the hole!

QQQ connected

*DEAD* QQQ : kur.wa admin kultura

QQQ is joining the Terrorist force

*DEAD* yeaS Gociu : trzej krolowie, za duzo sobie pozwalasz :)

[VIP] Trzej Krolowie Wielkich Miast! : hahaha

Shielo : Nie przeklinaj. Za omijanie cenzury jest ban.

yeaS Gociu : dzsieciaku

*** Kirson killed MAZDA with a headshot from galil ***

Shielo : ,d

yeaS Gościu has left the game

Zmien Nick : CZEMU MAM ZMIENIC NIKCK PANIE ADMIN?

Kirson (RADIO): Fire in the hole!

Trypak : Bot Difficulty: EXPERT

`Green ! killed Kirson with deagle

Trypak : Bots Can Use Snipers

007 killed |BlackMan| with grenade

Trypak : Bots Can Use Shields

Zmien Nick : CZY PAN ADMIN SLUCHA DIOXA XDDD?

yeaS Gościu connected

yeaS Gościu is joining the Counter-Terrorist force

Trypak : Bots Can Use Grenades

Trypak : Bots Can Use Only Pistols

007 (RADIO): Fire in the hole!

KimsoN killed PIOU with awp

Sentex `[G]. (RADIO): Fire in the hole!

`Green ! killed 007 with awp

`Green ! killed Ardian :3 with awp

KimsoN (RADIO): Fire in the hole!

Sentex `[G]. (RADIO): Fire in the hole!

Sentex `[G]. killed Trypak with awp

h0t_______ killed Baba z MOPS-u with m4a1

007 (RADIO): Fire in the hole!

^^ PROPAGANJA ^^ dropped

007 (RADIO): Fire in the hole!

Everrest killed Zachlana Morda with m4a1

`Green ! killed Zmien Nick with awp

[AMXBans] 'yeaS Gociu' dostal bana na '1 dzien'.

Powod: 'wroc jak ochloniesz. Rob skarge hahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shielo ty razem z tym gościem u góry jakieś bezmózgi...

Jeśli ktoś zobaczy konsole z panelu zobaczy tekst jaki dostałem po kicknieciu yeaS Gościu zdanie jakie mi napisał na u@ to "ty jesteś jakiś niedojebany" ...

Więc shielo zamknij za przeproszeniem swoją morde jeśli mało wiesz buraku.

Na pewno ja sobie nie pozwole na pisanie do mnie, że jestem "niedojebany" przez jakiegoś dzieciaka.

To tak "japa tam xD" to było humorystycznie + to nie jest wyzwisko. A komunikat "Nie przeklinaj" jak byś chciał wiedzieć to jest takie słowo jak "ruchy" i jest ono zacenzurowane.... Słowo jakie miałem napisać to "jakie oni maja ruchy z tego respa".

I Shielo jak juz masz kogoś bronić, to postaraj się nie wykasowywać tego jak mnie obraził bo jeszcze ty bedziesz miał problemy za wrabianie mnie.

@Edit

OOO.... Gratulacjie Shielo, nie pokazałeś tego jak mi napisał, że jestem "niedojebany" na u@, ale również nie zrobiłeś na kolorowo jak mnie od dzieciaka nazwał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TKWM, no może na u@ obrażał takimi słowami to ban słuszny.Co do kasowania, to nic nie kasowałem + nie mam tego co na u@ piszę więc ogarnij i widać twoją kulturę na serwerze... a tego pana od skargi nie znam.

[ Dodano: 2014-08-13, 12:00 ]

@Edit

OOO.... Gratulacjie Shielo, nie pokazałeś tego jak mi napisał, że jestem "niedojebany" na u@, ale również nie zrobiłeś na kolorowo jak mnie od dzieciaka nazwał :D

Taki jesteś geniusz że nie wiesz że nie widzę czatu u@ ... nie mam admina żeby czytać z u@...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką kulture? Wielka spina o tą "jape" chociaż QQQ zrozumiał żart a ten yeaS kupe w gacie zrobił i się spiął :) Skarga w ogóle nie słuszna już się nie udzielam bo wystarczy sprawdzić konsole co do mnie na u@ napisał. Więc yeaS pisz sobie tutaj, żal się jakiej to krzywdy doznałeś. A ja mam beke z Ciebie haha :)

@Shielo

To nie wiedziałem... Ale skoro podkreślasz tylko moje teksty i w ogóle a jego jak do mnie napisał że jestem dzieciak chociaż to pomyślałem, że specjalnie nie pokazałeś co do mnie na u@ napisał :)

@Topic

Tak się zastanawiam i żałuje, że mu bana na tydzień nie dałem :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej, chłopczyku żebyś się nie spuścił, bo już Ci nie dużo do tego brakuje :) Skarga słuszna, każdy by się wkurzył, gdyby dostał kicka za nic, więc to było z Twojej strony sprowokowanie gracza takim czymś, więc nie dziw się, że tak wyjechałem, każdy by tak zrobił, beka jest z Ciebie, zero kultury jak i tutaj i na serwie, idz chłopcze odpocznij :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej, chłopczyku żebyś się nie spuścił, bo już Ci nie dużo do tego brakuje :) Skarga słuszna, każdy by się wkurzył, gdyby dostał kicka za nic, więc to było z Twojej strony sprowokowanie gracza takim czymś, beka jest z Ciebie, idz chłopcze odpocznij :*

On mnie wyzywa na pw teraz :) na u@ jak zgłaszam "cziterów" to olewa a wyzwiska(Od gościa) to od razu widzi.I jako admin powinien ukazywać kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś kicka za to, że napisałeś, że jestem dzieciakiem i za dużo sobie nie pozwalam bo "jape tam xD" to nie obraza ani przekleństwo :) Zastanów się zanim coś napiszesz.

@Shielo

Pokaż to wyzwisko :) hahah

Sprawdz ile mam zbanowanych cheaterów i ile przegrane potem mi tutaj płacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mnie to obchodzi, uraziło mnie to jakim tonem się do mnie odnosisz, ode brałem to zle, skarge złożyłem więc juz nie spamuj tutaj, czekamy na innych :)

PS!!

@TKWM - zjedz snikersa, bo za dużo gwiazdorzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz "TKWM" ale już od paru dni Ciebie obserwuję i co robisz na serwerze to przechodzi lekkie granice. Za dużo sobie pozwalasz, wyzwiska też słyszałem niejednokrotnie. Admin ma świecić przykładem a nie na odwrót. Teraz kolejna rzecz ... jak Admin może banować Admina za nick?! "eS" Wyjaśnij proszę całą sytuacje. Admin Ci jest zbędny albo popraw zachowanie ot co moje zdanie. Co do bana, niesłuszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Veni, banowałem go za nick "Jezus" jak brzmi regulamin nie można mieć nicków z treściami religijnymi bo np. Mi to przeszkadza :)

Dobra to rezygnuje z admina, mam nadzieje, że lepsza sytuacja bedzie na serwerze :) Czołem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TKWM,I tak olewałeś u@, nie można się ciebie doprosić żebyś kogoś sprawdził (Chyba że cb zabijał ciągle).Cześc

+ Dobre słowa od:

Wybacz "TKWM" ale już od paru dni Ciebie obserwuję i co robisz na serwerze to przechodzi lekkie granice. Za dużo sobie pozwalasz, wyzwiska też słyszałem niejednokrotnie. Admin ma świecić przykładem a nie na odwrót. Teraz kolejna rzecz ... jak Admin może banować Admina za nick?! "eS" Wyjaśnij proszę całą sytuacje. Admin Ci jest zbędny albo popraw zachowanie ot co moje zdanie. Co do bana, niesłuszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shielo, Ci to bym kłódkę na "mord..kę" zamknął. Na DD2 Ciebie nie ma, a jak byś zauważył to chyba miałem największa frekwencje zbanowanych i czasu na serwerze. Tak samo prowokujesz pisząc, że na PW cię obrażam, ale już na TeamSpeaku3 jak miałeś mi powiedzieć gdzie Cie wyzywałem to siedziałeś cicho jak kundel :) I będzie mi pisać w temacie ktoś kto ma przegrane 5h na serwerze z czego może 2 razy graliśmy razem. Jak byś chociaż pograł połowe tego co ja (30h) to byś mógł wiedzieć kiedy banuje a kiedy nie. Często nie musze wcale wchodzić na spect tylko wystarczy po śmierci spojrzeć na gracza.

Nie ma co i tak rezygnuje więc zamknij swoją "mord...kę" i przestań już skłamać na mój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TKWM, coś ostatnio olewasz, nie gram na dd2 ? tak tak :) Gram lecz jak olewasz u@ to mam ochotę wyjść.

P.S.Pisz już 5 razy ale już nie bd pisał kolejnego posta, mnie to nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym chciał Cię spotkać na ulicy za te twoje cwaniakarstwo... Dobra nie będę się denerwował, bo to co ty piszesz to tylko twoje zdanie. Na szczeście nie ma takich osób więcej jak ty i jest takie coś jak konsola + hltv i amxbans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...