Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ABSYNT

(skarga) ToXiC Ból oczu.

Polecane posty

Witam, skarga dotyczy grafika który dostał bólu dupy i nie umie czytać.Twierdzi że to nie moja praca, pisałem że mój awatar, napisy, dane robiłem sam więc niech ogarnie

:) proszę coś zrobić bo jak nie potrafi takiego czegoś robić i go ośmieszam to niech wyjdzie z rangi.

Chodzi o tą prace.(Mojego dzieła)

Dowody zazdrości.

Tu pisałem że to moja praca, a ToXiC nie przeczytał... - 57377946051137833586.png

A tu zazdro - 40131399069616522180.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż jacy graficy takie zazdrości ... tyle jest w temacie . Któryś nie potrafi czegoś zrobić to panikuje i najlepiej powiedzieć że to jest czyjaś praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż jacy graficy takie zazdrości ... tyle jest w temacie . Któryś nie potrafi czegoś zrobić to panikuje i najlepiej powiedzieć że to jest czyjaś praca

Tego samego zdania co kolega u góry :9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No czyli to czyjaś praca tylko dane pozmieniane!!!!

57377946051137833586.png

kurde to ty patrz co piszesz napisałeś tu ze to ta sama czyli wziąłeś sobie czyjąś prace i dane pozmieniałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż jacy graficy takie zazdrości ... tyle jest w temacie . Któryś nie potrafi czegoś zrobić to panikuje i najlepiej powiedzieć że to jest czyjaś praca

Dokładnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glupia skarga o taka prace ; o

I co Ty ta skarga chciales osiagnac? Przeciez za takie cos nie straci rangi ;x

Skoro twierdzi,ze to nie twoja praca,to moja propozycja jest taka,aby sprawdzic,czy to nie jest plagiat..

Ta skarga jeszcze sobie zrobisz zle ;_;

ps. Ja tez bym mogla Cie osadzic o prawa autorskie w podpisie masz moj logotyp ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ps. Ja tez bym mogla Cie osadzic o prawa autorskie w podpisie masz moj logotyp ;_;

Tylko, że ten "logo typ" sam się generuje na stronie Steam i każdy ma unikalny (bo każdy ma inne konto Steam). Więc dopiero wtedy możesz go sądzić, jak wklei logo typ twojego konta.

Co do skargi. Nie wiem co my mamy za grafików, nie chodzi mi o wykonywanie prac, bo niektóre są nawet na poziomie, ale o ich zachowanie, ciągle przepychanki, kłótnie, bójki no jak dzieci w przedszkolu... Ja to na miejscu Blacka ich przeszkolił z zasad kultury panującej na owym forum.

Oczywiście skarga niesłuszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o steam'a ; ) Tylko o wizytówkę

czytaj ze zrozumieniem. btw. i tak Mi nie zależy na tym logotypie ;-; Ale dałam tylko przykład plagiatu ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trusia, trusia ma racje, rangi przez to nie straci.Ale grafik to powinien być dobry a ten robi słabe prace.

Wizytówka jest już inna by ShiYo :)

Proszę o zamknięcie tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...