Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Andros

[SPRZEDAM] Konto Steam - 76 gier, skiny do CS:GO!

Polecane posty

Przedmiot: Konto Steam, które zostało utworzone w 2009r. Na koncie znajduję się 76 gier - bardzo dużo gatunków. Poziom Steama ta 24, dzięki czemu jako przywileje posiadamy dwie gabloty, w których można wyróżnić przeróżne rzeczy. Znajduję się również dużo skinów, których wartość przekracza ponad 30 Euro. Konto nigdzie nie było banowane oraz rejestrowane. Status VAC jest w bardzo dobrym stanie.

Screeny:

jw381_biblioteka.PNG

ro235_ekwipunek.PNG

Cena: 80 zł - interesuję mnie tylko PAYSAFECARD. Możliwość negocjowania ceny!

Kontakt:

STEAM - kliknij, Gadu-Gadu lub PW.

[ Dodano: 2014-08-09, 00:12 ]

Odświeżam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE KUPOWAĆ OSZUST !!!!!!! ://

Nie kompromituj się, bo zaraz sam wyjdziesz na oszusta, że wkręcasz innych ludzi.

n ^^"]Skad wiesz? ;O

Wczoraj pisałem na Gadu-Gadu z jakimś typkiem, że jest zainteresowany kupnem konta. Jednak on chciał wejść na konto, aby zobaczyć czy to jest na prawdę moje konto. Oczywiście mu nie dałem, bo jak wejdzie na konto to już może zmienić wszystkie dane i konto jest jego. Zaproponowałem mu, że pierwszy podam passy i sprawdzi, że nie oszukuję, że to jest moje konto. W razie czego może mnie zaprosić do znajomych na Steam, to się przekona, że jestem posiadaczem tego konta. Na dodatek, screen z biblioteki już świadczy, że jestem właścicielem tego konta, bo nie można nigdzie to znaleźć/skopiować. Na końcu powiedział, że jestem oszustem, bo nie chcę mu dać wejść na konto - taka oto historia.

Natomiast, jeżeli jesteś zainteresowany - to zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andros,

ON Mówił że zapłacił 40 zł i taka była umowa a ty mu nie dałeś konta dał 2 kody prawidłowe i wykorzystałeś te 2 kody co chciałeś. I mu nie dałeś tego konta wiec Teraz Musisz mu dać konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...