Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TKWM

[Skarga] Nie ogarnięta administracja.

Polecane posty

Składam skargę, gdyż jak brzmi regulamin

7. Mikrofonu moga używać osoby, które przeszły już mutację głosu lub ukończyły 15 rok życia. 

a żaden admin tego punktu nie przestrzega i nie poucza dzieci piszczących przez mikrofon. Co jest najgorsze, również sam H@ serwera Piter tego nie przestrzega.

Dowody: Każde demko z każdej mapy...

Proszę o ukaranie siebie i adminów Piter! haha

A tak na poważnie to zmienić Regulamin lub coś z nim zrobić. Bo to nie ładnie jak H@ i wszyscy admini łamią regulamin :)

Regulamin: http://cs-staraszkola.pl/regulamin-serwera-jailbreak-vt5614.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jest również na forum, nie udzielaj się jak masz pisać coś bezsensowanego :)

Ja jestem z graczy którzy nie znają komendy /regulamin i patrzą na forum :) Bo ogólnie to forum jest główną siedzibą informacji na temat serwerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TKWM, ten temat jest bezsensu jak i ty. Zobacz, że to tylko regulamin tymczasowy. Ostatni raz piszę, że regulamin jest na serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest takie coś jak regulamin tymaczasowy? Skoro jest regulamin na serwerze, to powinien być zmieniony na forum również. Więc zamknij swoją brzydką ... I sobie na słowa uważaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest takie coś jak regulamin tymaczasowy? Skoro jest regulamin na serwerze, to powinien być zmieniony na forum również. Więc zamknij swoją brzydką ... I sobie na słowa uważaj .
Naucz się czytać ze zrozumieniem :) Jeszcze raz przeczytaj regulamin i skup się na końcu. Jak widzę takich bez mózgów to szkoda mi się ich robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panu dziękujemy za grę.

Regulamin na forum nie jest mojego dzieła. Każdy rozgarnięty gracz wie że na naszym Serwerze jest takie coś jak /menu i znajdzie tam przydatne rzeczy takie jak czapki, ruletka, sklepy itp. jest i również Regulamin i za co można spodziewać się kary i na ile.

Admin jest przeważnie od 16 roku życia więc nie wiem jakim prawem oskarżasz Administrację. Inną rzeczą jest Strażnik którego można dostać od 13 roku życia ale nie zmienia to faktu że mikrofonu może używać każdy.

Za co mam się karać i innych z Administracji pseudo graczu? Nawet nie potrafisz uważnie przeczytać Regulaminu na Serwerze i wysuwasz skargi zaczerpnięte z 4 liter.

#Zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...