Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

t0siek

Strona z renderami.

Polecane posty

Witaj [you], mam do ciebie pytanie, a mianowicie takie : Czy znasz jakąś dobrą stronę z renderami typu ( znaczków gg, steam, postaciami, herbami flagami, dziewczynami c4d, renderami związanymi z grami itp.). Jeżeli tak to podaj mi ją a ja ci dam Repke. Szukam takiej strony, ponieważ skończyłem czytać poradniki i zaczynam z grafiką tylko nie moge znaleść odpowiednich renderów :( P.S:Podawać strony wszystkie, prócz BakaRenders :)

//Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deviantart.com ; )! Polecam. Szukaj też w google ;) dajmy na to wpisz prototype .png ;) ! i sprawdź co wyskoczy ;) !

C4D możesz pościągać z chomikuj :) każdy nowy użytkownik ma 50mb na start więc trochę pobierzesz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy bawiłem się w grafika, renderów szukałem w google. W wyszukiwarce wpisywałem to co mnie interesowało np. render assassin, render cs, render girl itd. znajdowało mi na prawdę wiele ciekawych renderów. Spróbuj też, a na pewno coś znajdziesz xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale słuchajcie , wpisuję gg render i mi wyskakuje ten znaczek z gg ale z białym tłem a ja chcę przezroczyste ;) Tylko nie mogę znaleść renderó , znaczków gg i steam, a one są potrzebne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...